Gadu-Gadu inwestuje i zatrudnia we Wrocławiu

Gadu-Gadu S.A., producent m.in. najpopularniejszego komunikatora internetowego Gadu-Gadu, podjęła decyzję o zainwestowaniu we Wrocławiu. W stolicy Dolnego Śląska powstaje właśnie oddział spółki, znajdą w nim zatrudnienie programiści, którzy będą brać udział w obecnych i nowych projektach Gadu-Gadu.
Gadu-Gadu S.A. już jest obecna we Wrocławiu – w lutym br. zakupiła większościowy pakiet akcji w spółce LIVECHAT Software S.A., która produkuje oprogramowanie dla komunikacji biznesowej.

– To dopiero początek inwestowania Gadu-Gadu w innych ośrodkach – mówi Jarosław Rybus, rzecznik prasowy Gadu-Gadu S.A. – Wrocław jest pierwszym miejscem, które wybraliśmy na inwestycje. Wkrótce poinformujemy o następnym mieście, w którym inwestycjom w branży IT zacznie przyświecać słońce Gadu-Gadu…

Gadu-Gadu S.A. oferuje nie tylko doskonale znany komunikator Gadu-Gadu, ale również radio internetowe Gadu Radio, serwis społecznościowy MojaGeneracja.pl,  rozwija usługi telefonii internetowej. Pracuje także nad wdrożeniem telefonii komórkowej w ramach projektu MVNO. Z usług Gadu-Gadu korzysta co drugi polski internauta.

We wrocławskim biurze Gadu-Gadu pracę znajdą programiści aplikacji internetowych z doświadczeniem w budowaniu rozbudowanych witryn z wykorzystaniem technologii PHP 5 (OOP), Ajax, MySQL. Oficjalna rekrutacja już ruszyła. Osoby zainteresowane pracą w nowym oddziale mogą przesyłać swoje aplikacje na adres e-mail wroclaw@gadu-gadu.pl

Spółka podczas debiutu giełdowego pozyskała kapitał, który zgodnie z celami emisyjnymi jest przeznaczany na kolejne inwestycje. Dla Gadu-Gadu pracuje obecnie ponad 100-osobowy zespół programistów i specjalistów, siedziba spółki mieści się w Warszawie.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry