Gadu-Gadu: poczta w komunikatorze i … komunikator w poczcie

Opublikowano: 25 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Gadu-Gadu wprowadziło rozwiązanie, dzięki  któremu wysłać i odebrać maila można bezpośrednio przez GG. Połączenie Poczty Gadu-Gadu z komunikatorem GG 10 to  oszczędność czasu i dostęp do  najważniejszych form komunikacji w Internecie w jednym miejscu.

Poczta jest już otwarta bez zaproszeń dla wszystkich Internautów. Można zakładać adresy e-mail w prostej, krótkiej domenie gg.pl. Od dziś do poczty zalogować można się także na stronie portalu Gadu-Gadu.pl.

Aby sprawdzić najnowsze wiadomości e-mail lub wysłać pocztę, wystarczy kliknąć kopertę/ikonkę poczty w komunikatorze. Czytanie i pisanie maili odbywa się w błyskawiczny, prosty sposób bez potrzeby otwierania dodatkowych stron www czy programu pocztowego. Całą komunikacją zarządzamy w jednym miejscu.

Gadu-Gadu: poczta w komunikatorze i … komunikator w poczcie 1

Do panelu poczty można zalogować się również tradycyjnie, pod adresem http://poczta.gg.pl i tam prowadzić korespondencję mailową oraz rozmawiać przez WebGadu, czyli komunikator Gadu-Gadu w wersji na stronę internetową, cały czas pozostawać w kontakcie ze znajomymi. Rozwiązanie to jest pomocne szczególnie w sytuacjach chwilowego braku dostępu do własnego komputera, np. u znajomych, w kafejce internetowej, na uczelni.

Dziś okno logowania do poczty pojawiło się także w portalu informacyjnym Gadu-Gadu.pl. Po wpisaniu numeru GG i hasła następuje przekierowanie do panelu poczty, na konto użytkownika.

Gadu-Gadu: poczta w komunikatorze i … komunikator w poczcie 2

Do swojego nowego konta Poczty Gadu-Gadu podłączyć można również inne dotychczasowe adresy e-mail, z których wiadomości będą pobierane na skrzynkę w domenie gg.pl. Pozwala to na połączenie kilku adresów i odbieranie wszystkich wiadomości w jednym miejscu. Można także swobodnie wysyłać z Poczty Gadu-Gadu wiadomości  z innych adresów e-mail, które połączone są z kontem pocztowym GG.

Poczta GG posiada wiele intuicyjnych i prostych rozwiązań, które na co dzień pomagają w sprawnym jej wykorzystaniu. Należą do nich m.in.: wyszukiwarka, wątkowanie wiadomości, dowolne przełączanie widoków, czy też opcja „szybka odpowiedź” (błyskawiczna komunikacja). Przez stronę poczty można również blipować – a więc prowadzić mikroblog.

Poczta GG jest dostępna tylko w najnowszej wersji komunikatora Gadu-Gadu 10.

http://poczta.gg.pl

Hanna LaskowskaGadu-Gadu: poczta w komunikatorze i … komunikator w poczcie

Podziel się!

O autorze

hania