Garnier – Czyste Brzmienie

Trwa druga edycja kampanii promocyjnej „Czyste Brzmienie” marki Garnier. Jednym z najważniejszych jej elementów jest specjalnie stworzona strona internetowa GarnierCzysteBrzmienie.pl oraz konkurs on-line „Zostań DJem”.
Kampania Czyste Brzmienie promuje serię kosmetyków marki Garnier o nazwie Czysta Skóra. W ramach drugiej edycji akcji w czterech miastach Polski odbędą się imprezy muzyczne. Działania reklamowe prowadzone są w wielu miejscach na raz – w telewizji, radiu i Internecie.

„Celem akcji Garnier Czyste Brzmienie jest promocja gamy Czysta Skóra, przeznaczonej dla cery młodej oraz umocnienie świadomości marki wśród grupy docelowej poprzez powiązanie marki z muzyką pod hasłem: Czysta Skóra – Brzmi dobrze! Stąd muzyczna formuła całej kampanii i pomysł na interaktywny konkurs, gdzie każdy może spróbować swoich sił jako DJej.”  – powiedziała Paulina Kaczmarek, Product Manager Garnier Skin Naturals. „Zazwyczaj nie powinno się podsumowywać kampanii jeszcze w trakcie jej trwania, ale olbrzymie zainteresowanie z jakim się zetknęliśmy pozwala nam już teraz mówić o wielkim sukcesie. Nasza akcja pokazuje, jak skutecznie można łączyć potencjał reklamowy wielu mediów, takich jak telewizja, radio i Internet. Jest to szczególnie ważne, przy młodej grupie docelowej, do której trudno dotrzeć poprzez masowe media.”

Telewizyjne i radiowe spoty reklamowe odsyłają do specjalnie stworzonej strony internetowej, która stanowi jeden z kluczowych elementów całej akcji. Pod adresem GarnierCzysteBrzmienie.pl internauci mogą miksować swoje wersje utworów rekomendowanych przez DJ Adamusa, patronującego całej akcji. Konkurs Zostań DJem, w którym zastosowano unikalną formułę miksowania muzyki on-line, przyciągnął od dnia startu, czyli od 9 września, ponad 210 000 unikalnych użytkowników, a liczba wszystkich miksów przekroczyła 14 000 utworów.

„Pierwsza edycja była bardzo udana, stąd pomysł kontynuowania zabawy, ale nie spodziewaliśmy się w drugiej części takiej lawiny uczestników! Zaledwie miesiąc po rozpoczęciu akcji naszą stronę konkursową z Mixerem odwiedziło ponad 210 tysięcy unikalnych użytkowników. Na taki wynik wiele witryn pracuje latami.” – komentuje Tomasz Wileński, Managing Director firmy Interactive Solutions, która odpowiada za realizację internetowej części kampanii.

Udział w konkursie Zostań DJem może wziąć każdy, kto zarejestruje się na stronie GarnierCzysteBrzmienie.pl i spełni warunki zapisane w regulaminie. Internauci tworzą własne miksy, a następnie głosują na najlepsze ich zdaniem utwory. Do wygrania jest szereg nagród, w tym między innymi 4 Ipody Hi Fi i 16 Ipodów Shuffle. Jednak główną atrakcją dla uczestników jest emisja najpopularniejszych miksów na antenie radia Eska.

Realizacja internetowej części kampanii Garnier Czyste Brzmienie powierzona została firmie Interactive Solustions.

www.garnierczystebrzmienie.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry