GE pard w mojeauto.pl

Opublikowano: 25 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

GE Capital Bank oraz operator Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl – Internet Service S.A. – podpisały umowę o długofalowej współpracy. W strukturach mojeauto.pl prezentowany jest już Program GE pard.

GE pard jest siecią autoryzowanych przez GE Capital Bank dealerów samochodów używanych z terenu całej Polski. Założeniem Programu jest oferowanie samochodów używanych na warunkach zbliżonych do zakupu samochodów nowych. Samochody objęte będą gwarancją mechaniczną, pakietem ubezpieczeń, a klienci mają możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków kredytowania.

Program GE pard dostępny pod adresami gepard.mojeauto.pl i gepardauto.pl jest skierowany zarówno do komisów samochodowych, jak i osób zainteresowanych kupnem lub sprzedażą samochodu używanego.

Na chwilę obecną wdrożona została pierwsza część serwisu. W uruchomionej już części informacyjnej zapoznać się można z warunkami przystąpienia do sieci oraz listą dealerów uczestniczących w Programie. Z początkiem czerwca uruchomione zostaną mechanizmy wyszukiwania i prezentacji ofert dealerów. Prezentowane oferty aut używanych dostępne będą również w bazie ogłoszeń serwisu Auta Używane platformy mojeauto.pl.

http://www.gepardauto.pl

Sylwester KozakGE pard w mojeauto.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.