Gemius: nowy Prezes Zarządu

Gemius ogłasza zmianę składu Zarządu – 7 grudnia br., Piotr Ejdys, który do tej pory pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej, objął stanowisko Prezesa Zarządu Gemius SA. Zastąpił na tym stanowisku Artura Zawadzkiego, który będzie pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu spółki.

 

 

Piotr Ejdys ze spółką Gemius jest związany od jedenastu lat, a w latach 2001 – 2009 pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Ukończył studia na Wydziale Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego – specjalizował się w zagadnieniach związanych ze sztuczną inteligencją. Jest autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu nauk informatycznych i  problematyki badawczej, jak również wykładowcą uniwersyteckim. Piotr Ejdys jest również członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Badaczy Opinii Publicznej i Rynku (ESOMAR). Pełniąc stanowisko członka Rady Nadzorczej Gemius SA, odpowiadał za rozwój infrastruktury i technologii w Grupie Gemius oraz nadzorował rozwój spółki AdOcean.

– Artur Zawadzki przez blisko trzy lata był mocno zaangażowany w rozwój spółki, za co w tym miejscu chciałbym mu podziękować. To dla mnie zaszczyt i powód do radości, że mogę ponownie objąć stanowisko Prezesa Zarządu Gemius. Wiem, że czekają mnie nowe wyzwania i jestem gotowy aby się ich podjąć, a rozwój spółki Gemius był od ponad dekady i jest obecnie jednym z moich najważniejszych celów biznesowych – komentuje Piotr Ejdys.

Artur Zawadzki, dotychczasowy Prezes Gemius SA, 7 grudnia br. objął funkcję Wiceprezesa Gemius SA, którą pełnił już w latach 2003-2009. Z firmą Gemius związany jest od 2001 r. Od wielu lat działa na rzecz rozwoju internetu w Polsce, promując nowoczesne rozwiązania e-biznesowe.

– Jestem przekonany, że obecna zmiana będzie oceniana jako najlepsza decyzja biznesowa, w danym momencie. Piotr Ejdys jest osobą z dużym doświadczeniem i z pewnością będzie doskonałym liderem i managerem – dodaje Artur Zawadzki.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry