GETIN Bank S.A. partnerem Inwestycje.pl

DOM, oddział GETIN Bank S.A. zawarł umowę o współpracy z portalem finansowym Inwestycje.pl. Kredyt mieszkaniowy, konsolidacyjny oraz pożyczka hipoteczna dostępne są w Pasażu Finansowym, platformie sprzedaży produktów i usług finansowych.

Dzięki temu Internauci szybko i bez wychodzenia z domu mogą na bieżąco śledzić dostępne oferty nowego Partnera serwisu, a w zależności od własnych potrzeb, wybrać tę, która najbardziej im odpowiada.

Nawiązanie współpracy z GETIN Bankiem to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju portalu Inwestycje.pl. Poszerzanie i doskonalenie oferty serwisu dokonywane jest z myślą o ułatwieniu użytkownikom dostępu do produktów bankowych, którzy coraz częściej wybierają najwygodniejszą formę dokonywania transakcji finansowych, jaką jest zakup produktów i usług online. Korzystając z Inwestycje.pl użytkownicy zaoszczędzają swój czas, zapoznając się z propozycjami kredytów kilku banków jednocześnie.

Wyjściowym etapem planowania inwestycji jest informacja o dostępnych na rynku różnego rodzaju kredytach. Co za tym idzie, coraz powszechniejsze staje się ich wykorzystywanie. Dlatego też współpraca z DOM, oddziałem GETIN Banku służy wspieraniu decyzji i planów inwestycyjnych, przy realizacji których niezbędny jest stały i szybki dostęp do bieżących informacji. W ramach współpracy pomiędzy firmami, na stronie Inwestycje.pl Internauci mogą zapoznać się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi kredytów: mieszkaniowych, konsolidacyjnych oraz pożyczki hipotecznej. Ponadto, dostępny na stronie kalkulator pozwala zapoznać się z oprocentowaniem i ratą kredytu, jaką Bank jest w stanie zaoferować użytkownikowi.

www.inwestycje.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top