GetResponse przedstawia aplikację mobilną

Opublikowano: 17 października 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

GetResponse, dostawca rozwiązań do e-mail marketingu, przedstawił aplikację mobilną na smartfony wyposażone w system iOS i Android. Aplikacja umożliwi przede wszystkim zarządzanie kampaniami prowadzonymi w systemie.

Poza funkcjami analitycznymi aplikacja umożliwia również tworzenie i wysyłanie wiadomości tekstowych lub wysłanie gotowych wiadomości HTML.

Mobilność stała się codziennością wielu marketerów i przedsiębiorców. Jak wynika z naszego ostatniego raportu “E-mail w biegu”, 63,3% użytkowników smartfonów prowadzi za ich pomocą aktywną korespondencję emailową. Chcemy im zatem umożliwić zarządzanie kampaniami email marketingowymi również za pomocą smartfonów. A dzięki aplikacji mobilnej GetResponse będą mogli monitorować i prowadzić kampanie w dowolnym miejscu i czasie – mówi Szymon Grabowski, prezes Implix (GetResponse).

Aplikacje mobilne GetResponse można pobrać bezpłatnie bezpośrednio z Google Play i App Store.

Sylwester KozakGetResponse przedstawia aplikację mobilną

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.