GG Widget – nowa aplikacja do masowej komunikacji

Wyobraźmy sobie, że osoby odwiedzające nasz serwis internetowy chcą szybko z nami się skontaktować w czasie rzeczywistym i nie są w danej chwili zalogowane na swój komunikator i nie chcą podawać swojego e-maila. Udostępniona przez GG Network S.A. usługa o nazwie „GG Widget” umożliwia szybką rozmowę, nawet bez uruchomionego komunikatora czy bez posiadania adresu e-mail. Rozmowa w czasie rzeczywistym jest możliwa w oparciu o aplikację „GG Widget”.

Dzięki Gadu-Gadu Internauci po raz kolejny mają ułatwioną komunikację. Nowe rozwiązanie polega na nawiązywaniu rozmowy między użytkownikami z poziomu strony www nawet bez zalogowania na numer GG.

Tym samym kończy się etap Internetu „milczących odwiedzających” – dotychczas wydawcy stron bezwiednie przyglądali się odwiedzającym – teraz będą mogli w prosty sposób prowadzić pogawędki wykorzystując „GG Widget” dokładnie w chwili, gdy inni oglądają ich stronę www.

Aby aktywować usługę i aby była ona dostępna dla odwiedzających, wystarczy umieścić na swojej stronie internetowej kod usługi „GG Widget”. Komunikacja jest zatem dwustronna i odbywa się w czasie rzeczywistym. Usługa jest bezpłatna. Odwiedzający stronę www, aby rozpocząć rozmowę, nie musi się logować do GG.  Wystarczy, że kliknie w rysunek aplikacji GG Widget znajdujący się na stronie internetowej.

Gadu-Gadu Widget to pierwsze polskie narzędzie, dające możliwość tak szybkiej i prostej komunikacji między internautami a właścicielami stron. Kod usługi można pobrać bezpłatnie ze strony www.gadudodatki.pl , następnie dostosować do swoich wymagań i „wkleić” na swoją stronę www.  Instalacja zajmuje tylko 5 minut. Umieszczenie okna usługi na stronie internetowej stanowi dodatkowy atrakcyjny element witryny, zachęca do rozmowy, dynamizuje zawartość serwisu. Użytkownik może dopasować wygląd i kolory „GG Widget”. Autorzy usługi podkreślają, że poza łatwą i szybką komunikacją, aplikacja zwiększa lojalność użytkowników serwisów internetowych.

Gadu-Gadu Widget doskonale współpracuje z Nowym Gadu-Gadu – najnowsza wersja komunikatora zapisuje rozmowy z „GG Widget” pod osobną pozycją w archiwum oraz wyróżnia w trakcie rozmowy wiadomości pochodzące z „GG Widget”.

www.gadudodatki.pl/webAplikacje

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top