Głosy syntezatora mowy IVONA podbijają Internet

IVO Software udostępniło usługę syntezy mowy IVONA w Internecie. Serwis www.ivona.com/online pozwala utworzyć nagrania lektorskie w ciągu kilku sekund.

„Już kilkanaście milionów osób z całego świata odwiedziło nasze strony internetowe aby zapoznać się z głosami IVONY – syntezatora mowy wygrywającego międzynarodowe konkursy. Popularność IVONY zainspirowała nas do opracowania pierwszego na świecie internetowego studia, w którym każdy może szybko stworzyć i pobrać nagrania lektorów.” – twierdzi Łukasz Osowski, prezes IVO Software.

Nagrania wygenerowane na stronie studia można wykorzystać jako zapowiedź głosową w centralce telefonicznej, czy jako podcast na swojej stronie internetowej. W tradycyjnym studiu nagrania z lektorem trwają tygodniami i są bardzo kosztowne. Z kolei firmy, które korzystają z IVONY Online nie muszą kupować serwerów, budować i utrzymywać infrastruktury – płacą wyłącznie za gotową syntetyczną mowę. Przygotowane zostały przykładowe rozwiązania, jako inspiracja dla innowacyjnych firm i ułatwienie do stosowania syntezy mowy w serwisach internetowych.

Twórcom serwisu przyświeca idea, aby usługi syntezy mowy znalazły szersze zastosowanie w życiu i poprawiły efektywność działania ludzi i firm. Serwis www.ivona.com/online jest pierwszym na świecie kompleksowym narzędziem umożliwiającym syntezę mowy online.

www.ivona.com/online

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top