GoldenSubmarine opracowała vortal edukacyjny

Agencja interaktywna GoldenSubmarine opracowała vortal dla pracowników powyżej 40. roku życia w którym znaleźć można wskazówki i e-porady dotyczące problemów z jakimi borykają się pracownicy w tym wieku na polskim rynku pracy.
Vortal jest jednym z elementów programu społecznego „Praca dla 40 plus” przygotowanego przez Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) w ramach Inicjatywy Global Compact, Centrum Praw Kobiet, Stowarzyszenie Otwarte Drzwi oraz GETIN Bank.

Na stronach vortalu można znaleźć szereg praktycznych informacji dotyczących: rynku pracy w Polsce, kwestii prawnych związanych ze sprawami pracowniczymi, praktycznych wskazówek potrzebnych do przygotowania interesującego CV lub listu motywacyjnego, czy porad poświęconych profesjonalnej prezentacji w czasie rozmowy kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą. W serwisie można zapoznać się także z ofertami pracy dla pracowników powyżej 40. roku życia, zadać pytania do ekspertów z Centrum Praw Kobiet oraz Stowarzyszenia Otwarte Drzwi z zakresu doradztwa zawodowego, spraw prawnych i psychologicznych.

Przydatnym elementem serwisu są informacje o warsztatach aktywizacyjnych i grach  symulacyjnym dla osób w wieku 40+, które będą przeprowadzone w 5. miastach w Polsce przez UNDP – agendę ONZ w Polsce. Celem tych jednodniowych, bezpłatnych warsztatów skierowanych do osób powyżej 40 roku życia, będzie zdobycie umiejętności skutecznej komunikacji, pracy w grupie, analiza swoich mocnym stron i kompetencji oraz zwiększenie pewności siebie. W czasie gier symulacyjnych, uczestnicy i uczestniczki będą mieli możliwość wejść w rzeczywistość gry, która pozwalana na poznanie siebie w nowych sytuacjach.

www.pracadla40plus.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top