Google I/O: syntezator mowy IVONA już na Androidzie

IVONA Software zaprezentowała wielokrotnie nagradzany syntezator mowy IVONA w wersji dla platformy Google Android. Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą już pobierać głosy IVONA ze sklepu Android Market, a mówiące aplikacje, z których korzystają, będą teraz brzmieć naturalnie i wyraźnie.

Aplikacja IVONA Text-to-Speech HQ i poszczególne głosy IVONA (na początek polski i amerykański angielski) do 15 września 2011 są dostępne za darmo. Można je testować także pod adresem mobile.ivona.com.

“Przez następne 123 dni androidowa społeczność może korzystać z syntezatora mowy IVONA zupełnie za darmo. Każdy, na własnym telefonie lub tablecie, może przekonać się o kolosalnej różnicy w jakości mowy między głosami syntezatora mowy IVONA i innymi (np. tymi standardowo zainstalowanymi na urządzeniach)” – powiedział Łukasz Osowski, Prezes Zarządu IVONA Software.

Google I/O: syntezator mowy IVONA już na Androidzie 1
Głosy IVONA można zintegrować ze wszystkimi aplikacjami wspierającymi funkcję mowy, takimi jak Google Translator, Google Navigation, Cool Reader, FBReader, Tourist language Learn&speak, Book speech, Spiel, Moon+ Reader Pro, WikiDroyd i wiele innych.

“Cieszymy się z najnowszych głosów IVONA na Androida” – powiedział Steve Jacobs, dyrektor generalny firmy Apps4Android, jednego z największych na świecie twórców aplikacji dla osób niepełnosprawnych na platformę Android – “Apps4Android kieruje się preferencjami klientów, a wydanie głosów IVONA zdecydowanie podwyższa poprzeczkę jakości syntezy mowy dostępnej na Androidzie” – przyznał Jacobs.

Głosy syntezatora mowy IVONA spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem podczas prezentacji przez Apps4Android w strefie Google Sandbox na konferencji deweloperów Google I/O 2011 w San Francisco w Kaliforni w USA, 10 – 11.05.2011.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry