Google Keep: będzie alternatywa dla Evernote?

Google może wprowadzić możliwość zapisywania notatek online. Nowa funkcja pojawiła się na chwilę, szybko jednak została wycofana.

O sprawie poinformował serwis Android Police, który zauważył, że na wirtualnym dysku Google pojawiła się kolejna opcja – Google Keep. Ma to być nowa usługa, która pozwalać będzie na zapisywanie notatek, oznaczanie ich kolorami, dodawanie do nich zdjęć, tworzenia list zadań. Całość przypominać ma produkty takie jak Evernote czy Simplenote, choć o bardzo ograniczonych możliwościach.

Google Keep została szybko wycofana z dysku Drive. Tego typu testy nie muszą dawać pewności, że produkt zostanie wprowadzony. Pewne jest jednak to, że Google potrzebuje nowych produktów, które odciągną uwagę od ostatnich decyzji o kasacji części projektów, w tym Google Readera.

google_keep_1

google-keep-2

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry