Google Mobile Ads – reklamy mobilne Google w Polsce

Firma Google ogłosiła dziś, że reklamy Google Mobile Ads będą dostępne także w Polsce. Tekstowe reklamy będą wyświetlane przez telefony komórkowe, w momencie gdy użytkownik wpisze termin wyszukiwania w internetowej przeglądarce telefonicznej.
Rikard Steiber, dyrektor Google ds. marketingu produktów na rynkach EMEA, powiedział: ”Urządzenia mobilne są coraz częściej wykorzystywane
do wyszukiwania informacji. Obecnie, na świecie jest w użyciu więcej urządzeń mobilnych, niż komputerów osobistych i telewizorów razem wziętych.”

Dzięki Google Mobile Ads reklamodawcy z Polski będą mogli rozszerzyć zasięg działań marketingowych w niedrogi i efektywny sposób. Jednocześnie użytkownicy otrzymają odpowiednio dobrane reklamy, na przykład przydatne podczas podróży. Pomoże im to znacznie skrócić czas wyszukiwania potrzebnych informacji bez konieczności dostępu do komputera.

Cechy:
•    Reklamy Google Mobile Ads będą miały te same podstawowe cechy
co standardowe reklamy AdWords, choć limit znaków będzie mniejszy.
•    Reklamy będą się pojawiać nad i pod wynikami wyszukiwania na ekranie telefonu.
•    Reklamodawcy będą mogli odesłać użytkownika do swojej mobilnej witryny albo pozwolić mu na bezpośrednie wybranie numeru firmy.
•    Reklamodawcy będą mogli bezpłatnie utworzyć mobilną stronę WWW
za pośrednictwem darmowego serwisu Google AdWords Business Pages.
•    Reklamodawcy będą mogli określić harmonogram wyświetlania reklam
tak, aby użytkownicy widzieli je tylko podczas zwykłych godzin roboczych.
Możliwość tworzenia mobilnych reklam będzie udostępniona klientom korzystającym z usługi AdWords. Po zalogowaniu się na swoje konto uzyskają oni opcję wygenerowania „mobilnej reklamy tekstowej”

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry