Google zaprasza startupy do Chicago

Polskie startupy technologiczne mogą wziąć udział w konkursie TechWeek Launch w Chicago, otrzymać dofinansowanie podróży i pobytu w wysokości 4,8 tys. dolarów oraz miejsce w polskim pawilonie w ramach TechWeek 2013.

Do współpracy zaprasza firma Google, w ramach nowej inicjatywy “Do IT with Poland” wspieranej przez Google for Entrepreneurs Kraków, Polish American Chamber of Commerce, 4th Wave Consulting i Konsulat USA w Krakowie.

techweekZaproszenie kierowane jest do startupów, które spełniają następujące wymagania: są z Polski, działają krócej niż trzy lata, otrzymały mniej niż 2 mln dolarów finansowania, mogą się pojawić osobiście w Krakowie lub przez Google+ Hangout na Demo Day 6 maja oraz od 27 do 29 czerwca na TechWeek w Chicago.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić ten formularz do 28 kwietnia. Spośród zgłoszonych startupów wybrana zostanie najlepsza dwudziestka, która będzie miała szansę zaprezentować się 6 maja w Krakowie przed panelem ekspertów. Eksperci wybiorą pięciu finalistów, którzy pojadą do Chicago na TechWeek 2013.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry