Google zaprasza startupy do Chicago

Opublikowano: 25 kwietnia 2013. Kategoria: Startupy. Tagi: , ,

Polskie startupy technologiczne mogą wziąć udział w konkursie TechWeek Launch w Chicago, otrzymać dofinansowanie podróży i pobytu w wysokości 4,8 tys. dolarów oraz miejsce w polskim pawilonie w ramach TechWeek 2013.

Do współpracy zaprasza firma Google, w ramach nowej inicjatywy “Do IT with Poland” wspieranej przez Google for Entrepreneurs Kraków, Polish American Chamber of Commerce, 4th Wave Consulting i Konsulat USA w Krakowie.

techweekZaproszenie kierowane jest do startupów, które spełniają następujące wymagania: są z Polski, działają krócej niż trzy lata, otrzymały mniej niż 2 mln dolarów finansowania, mogą się pojawić osobiście w Krakowie lub przez Google+ Hangout na Demo Day 6 maja oraz od 27 do 29 czerwca na TechWeek w Chicago.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić ten formularz do 28 kwietnia. Spośród zgłoszonych startupów wybrana zostanie najlepsza dwudziestka, która będzie miała szansę zaprezentować się 6 maja w Krakowie przed panelem ekspertów. Eksperci wybiorą pięciu finalistów, którzy pojadą do Chicago na TechWeek 2013.

Dawid ZarazińskiGoogle zaprasza startupy do Chicago

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.