Gorący początek roku w WPmobi

Wirtualna Polska prowadzi promocję skierowaną głównie do młodych użytkowników sieci komórkowej WPmobi (wpmobi.pl). „Podwójna Extrakasa” to promocja skierowana głównie do osób młodych, które posiadają ograniczone zasoby finansowe. WPmobi (wpmobi.pl), w ramach promocji, nagradza doładowania konta najniższymi kwotami – 5 oraz 10 złotych.

Nasza promocja wyróżnia się obecnie na rynku prepaidów – mówi Małgorzata Dołoszyńska z Wirtualnej Polski – Większość sieci komórkowych podwaja dopiero drugie doładowanie z kolei i to pod warunkiem, iż zostanie dokonane w określonym czasie oraz na minimalną kwotę 25 zł. My podwajamy bardzo niskie stawki, czyli doładowania już za 5 czy 10 złotych.

Wystarczy doładować konto kwotą 5 lub 10 złotych, by otrzymać „od ręki” drugie tyle. Bonus może być wykorzystany dowolnie i do wszystkich sieci – na rozmowy, SMS-owanie lub korzystanie z Internetu przez komórkę. Kolejny wyróżnik oferty WPmobi to wydłużenie okresu ważności konta. Doładowując konto wspomnianymi wyżej minimalnymi kwotami, ważność konta, czyli możliwość wykonywania połączeń wychodzących, automatycznie wydłuża się o miesiąc.

http://wpmobi.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry