Grajlandia.pl – kraina gier dla najmłodszych

Setki bezpłatnych gier zręcznościowych, logicznych, konstrukcyjnych, sportowych. Nowy serwis Wirtualnej Polski z grami dla najmłodszych – grajlandia.pl – bawi, uczy i rozwija małych użytkowników Sieci.

Wirtualna Polska przygotowała nowy serwis rozrywkowy przeznaczony dla dzieci. Witryna, działająca pod adresem grajlandia.pl, zawiera gry flashowe dla najmłodszych użytkowników Internetu. Wiele z nich to pozycje stworzone specjalnie dla Wirtualnej Polski – dostępne są więc wyłącznie na stronach portalu. Wszystkie ujęto w dziewięć kategorii tematycznych, m.in. gry zręcznościowe, logiczne, platformowe, sportowe, konstrukcyjne, wyścigowe. Nie zabrakło oczywiście popularnych flashowych „ubieranek”.

W ofercie mamy także gry edukacyjne, które w przystępny sposób uczą dzieci logicznego myślenia, ćwiczą pamięć, pozwalają zdobywać wiedzę, na przykład z zakresu podstaw archeologii. Ponadto nasze gry – zwłaszcza z działu „zabawy w dom” – rozwijają w maluchach takie cechy jak opiekuńczość, spostrzegawczość czy uczą utrzymywania porządku. – mówi Karol Grabowicz z Wirtualnej Polski, koordynator serwisów dla dzieci
i kierownik projektu grajlandia.pl.

Każda z prezentowanych w serwisie gier ma kolorową, przyjazną dzieciom grafikę i jest bardzo prosta w obsłudze – nie wymaga instalacji, a przez to korzystać z niej można z poziomu serwisu grajlandia.pl. Gry można oceniać, a te o najwyższej punktacji pojawiają się na stronie głównej witryny. Ponadto serwis zawiera wyszukiwarkę oraz zapamiętuje gry, z których dziecko ostatnio korzystało, ułatwiając tym samym ich odnalezienie.

Dostępne gry mają różny stopień trudności, także doskonale mogą się przy nich bawić również dorośli. Z założenia Grajlandia ma być dobrą rozrywką dla całej rodziny. – dodaje Karol Grabowicz.

Serwis jest bezpieczny i przyjazny najmłodszym. Istotne jest, iż wszystkie gry przystosowane zostały dla dzieci w wieku 8-12 lat i można z nich korzystać nieodpłatnie. Witryna jest na bieżąco poszerzana o nowe pozycje.

Grajlandia.pl stanowi uzupełnienie dotychczasowej oferty Wirtualnej Polski skierowanej do najmłodszych internautów – serwisów dzieci.wp.pl oraz milusiaki.pl.

http://grajlandia.pl

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry