Gratka.pl i Nokaut.pl współpracują przy Sklepy.gratka.pl

Portal Grupy Wydawniczej Polskapresse Gratka.pl oraz porównywarka cen Nokaut.pl połączyły siły w ramach internetowego pasażu handlowego Sklepy.Gratka.pl. Nokaut udzielił Gratce wsparcia technologicznego w zakresie przetwarzania ofert sklepów internetowych.

Współpraca z Nokaut.pl to kolejny etap rozwoju pasażu handlowego Sklepy.Gratka.pl. Serwis w wersji Beta umożliwiał założenie jedynie nowego e-sklepu, teraz stał się również Pasażem Handlowym dla już istniejących sklepów internetowych.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań Nokaut.pl, sklepy internetowe mogą zintegrować się z platformą pasażu handlowego Sklepy.Gratka.pl, bez konieczności dostosowywania się do nowego standardu, co usprawni integrację z pasażem. Współpraca obejmuje również wymianę hyperlinków do towarów i usług oferowanych w serwisach internetowych Sklepy.Gratka.pl i Nokaut.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry