Gratka w Era Omnix

Gratka w Era Omnix 1Era Omnix – portal rozrywki, informacji, kontaktu i handlu, dostępny na telefonach komórkowych w sieci Era – został wzbogacony o największy w polskim Internecie serwis ogłoszeniowy Gratka.pl.

Użytkownicy Era Omnix mają teraz do dyspozycji miejsce pozwalające na zamieszczanie i przeglądanie setek tysięcy ogłoszeń handlowych. Ogłoszenia, których obecnie jest około 500 tysięcy, poszeregowane są w pięciu głównych kategoriach: praca, motoryzacja, turystyka, dom i nieruchomości, komputery i komórki. Gratka w Era Omnix to największy serwis ogłoszeniowy w polskim WAP-ie. Opublikowane tu ogłoszenie może dotrzeć nawet do miliona osób.

Gratka.pl istnieje od czterech lat. Obecnie z serwisem stale współpracuje ponad 700 komisów samochodowych, prawie 500 agencji nieruchomości i ponad 30 agencji doradztwa personalnego. O jego popularności świadczy fakt, iż miesięcznie ogłoszenia w tym serwisie przegląda milion osób.

Dzięki Era Omnix ogłoszenia można zamieszczać bez korzystania z komputera i Internetu. Wystarczy posiadanie telefonu komórkowego z przeglądarką WAP w sieci Era. Zamieszczanie ogłoszeń poprzez WAP kosztuje tylko 3,66 zł (z VAT). Za tę cenę użytkownik publikuje ogłoszenie w serwisie Era Omnix oraz w internetowym serwisie Gratka.pl.

Publikacja poprzez Era Omnix jest opłacalna dla użytkownika, gdyż ogłoszenie będzie bezpłatnie wyróżnione (pogrubione i oznaczone znakiem (!)) w kanałach www i WAP. Użytkownik nie musi decydować się na zamieszczenie ogłoszenie przez WAP, gdyż może to również zrobić w sieci www – pod adresem http://eraomnix.gratka.pl. Cena zamieszczenia ogłoszenia przez www wynosi od 3,66 zł do 10,98 zł (z VAT).

Serwis ogłoszeniowy Gratka.pl jest dostępny na stronach WAP serwisu Era Omnix od 21. października 2004 roku. Znaleźć go można w zakładce Kupuj, dostępnej z głównego menu portalu, lub wpisując numer 5555 na stronie Na skróty.

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry