Gratka w Second Life

Opublikowano: 24 października 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W najbliższą niedzielę (28.10) o godzinie 20:00, w kamienicy mieszczącej się na wirtualnym krakowskim Rynku Głównym (Second Krakow) zostanie otwarte biuro ogłoszeń Gratka.pl.
W siedzibie biura w SL będzie można zapoznać się z działalnością serwisu Gratka.pl. Zespół Gratka planuje w wirtualnym świecie promocję i wspieranie swojej działalności ogłoszeniowej, a także informowanie o nowościach i szerokiej gamie produktów wprowadzanych do witryn internetowych.

Gratka w Second Life 1

W serwisie internetowym Ale.gratka.pl zostanie stworzona nowa kategoria ogłoszeń „Second Life”, w której za pomocą specjalnego formularza będzie można dodać ogłoszenie. Trzy najwyżej wyróżnione ogłoszenia (za pomocą SMS) z kategorii SL w Ale.gratka.pl będą stale publikowane w biurze Gratka.pl
w wirtualnym świecie, a kolejne kilkadziesiąt ogłoszeń będzie można przeglądać na specjalnej tablicy.

Gratka w Second Life 2

Planujemy pójść dalej niż tylko zaistnieć w SL z samym brandem. W przyszłości chcemy dać możliwość naszym użytkownikom korzystającym na co dzień z serwisu www.gratka.pl umieszczenia ogłoszenia w SL, a także zachęcić użytkowników SL do zamieszczania swoich ogłoszeń na www.gratka.pl. Wierzymy, że taka interaktywna platforma pomiędzy tradycyjną już działalnością w sieci internetowej, a wirtualnym światem stworzonym w Second Life podniesie atrakcyjność naszego serwisu ogłoszeniowego – mówi Artur Wiśniewski Prezes Zarządu Gratka sp. z o.o.

Oprócz biura ogłoszeń Gratka.pl zostanie założona grupa w SL, do której będą mogli się przyłączyć wszyscy chętni. Z czasem użytkownicy zarejestrowani w Ale.gratka.pl otrzymają dodatkowe przywileje.

Hanna LaskowskaGratka w Second Life

Podziel się!

O autorze

hania