Grupa FuturaPrime w mojeauto.pl

Opublikowano: 1 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Grupa FuturaPrime oraz Internet Service S.A. – operator Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl – podpisały umowę o współpracy. Na stronach mojeauto.pl zamieszczona została prezentacja oferty Grupy FuturaPrime.

Oferta Grupy dotyczy przede wszystkim leasingu samochodów zarówno nowych jak i używanych oraz wynajmu długoterminowego aut i profesjonalnego zarządzania parkiem samochodowym przedsiębiorstw. Na stronach mojeauto.pl można zapoznać się z nią w serwisie Motofinanse, który w marcu został odnowiony i zyskał nową szatę graficzną.

W serwisie Motofinanse oferta FuturaPrime jest już kolejną skierowaną do użytkowników platformy. Portfel zebranych w serwisie Motofinanse konkurencyjnych ofert leasingowych daje użytkownikom mojeauto.pl możliwość porównania i wyboru najkorzystniejszego wariantu finansowania.

http://www.mojeauto.pl

Sylwester KozakGrupa FuturaPrime w mojeauto.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.