Grupa SARE w pierwszym półroczu miała blisko milion zysku

Opublikowano: 14 sierpnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od początku roku Grupa Kapitałowa SARE osiągnęła zysk netto w wysokości 905 tys. zł, przychody spółki w tym okresie osiągnęły poziom 12 mln zł. W porównaniu z rokiem ubiegłym zysk wzrósł o ponad 150 proc, przychody zaś o 76 proc.

Tomek Pruszczyński

Tomek Pruszczyński

Nieustannie pniemy się w górę, rozwijamy narzędzia i wachlarz usług Grupy. Widząc takie wyniki nie ukrywam swojej radości. Jestem dumny z całego zespołu pracowników Grupy, bo to oni są autorami tego sukcesu. Jest to dla nas bez wątpienia motywacja do wprowadzania kolejnych innowacji związanych z rynkiem szeroko pojętego e-marketingu i wsparcia sprzedaży, bo zapotrzebowanie na usługi jakie oferujemy ciągle rośnie. Naszym celem jest jak największa automatyzacja działań marketingowych poprzesz wszelkie dostępne kanały komunikacji. – powiedział Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu SARE SA.

Wyniki są efektem intensywnych działań sprzedażowych oraz rozwojowych poszczególnych spółek zależnych i powiązanych. Marki mrTarget i Inis, które ze start-upów przerodziły się w silne i dojrzałe spółki, generują dziś bardzo duże zyski. Niedawno do Grupy Kapitałowej SARE dołączyły kolejne firmy – Salelifter, TeleTarget oraz Emagenio.

Sylwester KozakGrupa SARE w pierwszym półroczu miała blisko milion zysku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.