Grupa SARE w pierwszym półroczu miała blisko milion zysku

Od początku roku Grupa Kapitałowa SARE osiągnęła zysk netto w wysokości 905 tys. zł, przychody spółki w tym okresie osiągnęły poziom 12 mln zł. W porównaniu z rokiem ubiegłym zysk wzrósł o ponad 150 proc, przychody zaś o 76 proc.

Tomek Pruszczyński
Tomek Pruszczyński

Nieustannie pniemy się w górę, rozwijamy narzędzia i wachlarz usług Grupy. Widząc takie wyniki nie ukrywam swojej radości. Jestem dumny z całego zespołu pracowników Grupy, bo to oni są autorami tego sukcesu. Jest to dla nas bez wątpienia motywacja do wprowadzania kolejnych innowacji związanych z rynkiem szeroko pojętego e-marketingu i wsparcia sprzedaży, bo zapotrzebowanie na usługi jakie oferujemy ciągle rośnie. Naszym celem jest jak największa automatyzacja działań marketingowych poprzesz wszelkie dostępne kanały komunikacji. – powiedział Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu SARE SA.

Wyniki są efektem intensywnych działań sprzedażowych oraz rozwojowych poszczególnych spółek zależnych i powiązanych. Marki mrTarget i Inis, które ze start-upów przerodziły się w silne i dojrzałe spółki, generują dziś bardzo duże zyski. Niedawno do Grupy Kapitałowej SARE dołączyły kolejne firmy – Salelifter, TeleTarget oraz Emagenio.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry