Gry zręcznościowe z wygranymi rzeczowymi od Byss.pl

Opublikowano: 12 lipca 2010. Kategoria: Rynek.

Agencja interaktywna byss.pl stworzyła serwis internetowy, umożliwiający zdobycie atrakcyjnych nagród poprzez uczestnictwo w grach zręcznościowych. Winpla.pl proponuje Internautom połączenie przyjemnej zabawy z elementem rywalizacji oraz szansą na uzyskanie nagród rzeczowych. 

Każda z gier składa się z trzech poziomów. Internauci mają możliwość ustalenia stawki pomiędzy 2 a 20 zł. Po przejściu danego poziomu, uczestnicy mogą wybrać czy wolą pozostać przy zdobytej nagrodzie, czy zaryzykować rywalizację o jeszcze atrakcyjniejszą, dostępną po kolejnym poziomie.

Osoby odwiedzające stronę mają możliwość skorzystania z wersji testowej serwisu. Dla nowych użytkowników, agencja stworzyła serię multimedialnych filmików, które pokazują krok po kroku jak wykorzystać pełny potencjał witryny. Aby rozpocząć rywalizację o prawdziwe nagrody, wystarczy założyć konto i doładować je za pośrednictwem przelewu lub systemu platnosci.pl.

Główną ideą platformy Winpla.pl jest umożliwienie zdobycia cennych nagród za małe kwoty pieniężne. Internauci mogą grać m.in. o aparaty cyfrowe, nawigacje GPS czy notebooki przy stawkach zaczynających się już od 2 złotych – mówi Daniel Czapiewski, Dyrektor strategiczny byss.pl. W celu zapewnienia najwyższego komfortu graczom przygotowaliśmy nowoczesny i stale rozwijający się serwis.

http://winpla.pl

Sylwester KozakGry zręcznościowe z wygranymi rzeczowymi od Byss.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.