Gry zręcznościowe z wygranymi rzeczowymi od Byss.pl

Agencja interaktywna byss.pl stworzyła serwis internetowy, umożliwiający zdobycie atrakcyjnych nagród poprzez uczestnictwo w grach zręcznościowych. Winpla.pl proponuje Internautom połączenie przyjemnej zabawy z elementem rywalizacji oraz szansą na uzyskanie nagród rzeczowych. 

Każda z gier składa się z trzech poziomów. Internauci mają możliwość ustalenia stawki pomiędzy 2 a 20 zł. Po przejściu danego poziomu, uczestnicy mogą wybrać czy wolą pozostać przy zdobytej nagrodzie, czy zaryzykować rywalizację o jeszcze atrakcyjniejszą, dostępną po kolejnym poziomie.

Osoby odwiedzające stronę mają możliwość skorzystania z wersji testowej serwisu. Dla nowych użytkowników, agencja stworzyła serię multimedialnych filmików, które pokazują krok po kroku jak wykorzystać pełny potencjał witryny. Aby rozpocząć rywalizację o prawdziwe nagrody, wystarczy założyć konto i doładować je za pośrednictwem przelewu lub systemu platnosci.pl.

Główną ideą platformy Winpla.pl jest umożliwienie zdobycia cennych nagród za małe kwoty pieniężne. Internauci mogą grać m.in. o aparaty cyfrowe, nawigacje GPS czy notebooki przy stawkach zaczynających się już od 2 złotych – mówi Daniel Czapiewski, Dyrektor strategiczny byss.pl. W celu zapewnienia najwyższego komfortu graczom przygotowaliśmy nowoczesny i stale rozwijający się serwis.

http://winpla.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry