Grzegorz Tomasiak – Eurolider 2003

Opublikowano: 22 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Grzegorz Tomasiak, Dyrektor Generalny IBM Polska, został wyróżniony tytułem Eurolider 2003 za wybitne osiągnięcia menedżerskie.

Szef IBM Polska otrzymał nagrodę Eurolider 2003 jako jeden z dziesięciu najlepszych polskich menedżerów. W skład Kapituły przyznającej wyróżnienia weszli m.in. Jerzy Hausner, Minister Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej oraz Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej.

Uznanie jury konkursu wzbudziły dokonania Grzegorza Tomasiaka w zakresie nowoczesnych metod zarządzania i innowacyjności w działaniu. Kapituła zwróciła również uwagę na działania dyrektora generalnego IBM Polska w zakresie przygotowania kierowanej przez niego firmy do konkurowania na rynkach zjednoczonej Europy.

Nagrody Eurolider 2003 są przyznawane już od pięciu lat w ramach konkursu „Wybitny Polski Eksporter” organizowanego co roku przez dziennik Rynki Zagraniczne. Biorą w nim udział przedsiębiorstwa, które odnoszą sukcesy w eksporcie polskich towarów za granicę, stosują najnowsze technologie i najskuteczniej promują swoje wyroby za granicą. W ciągu pięciu lat tytuł „Wybitnego Polskiego Eksportera” otrzymało 90 firm.

http://www.ibm.com/pl

Sylwester KozakGrzegorz Tomasiak – Eurolider 2003

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.