Gwiazdowski w radzie nadzorczej SARE, Pruszczyński prezesem zarządu INIS

Opublikowano: 21 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Robert Gwiazdowski został nowym członkiem rady nadzorczej spółki SARE. Tomasz Pruszczyński został zaś prezesem zarządu INIS, należącej do grupy kapitałowej SARE.

Robert Gwiazdowski

Robert Gwiazdowski

W styczniu do rady nadzorczej spółki SARE dołączył Robert Gwiazdowski, prezydent Centrum im. Adama Smitha. Pojawienie się nowego członka rady jest związane z rezygnacją Tomasza Kusego, który objął stanowisko wiceprezesa Fundacji Rozwoju i Ochrony Komunikacji Elektronicznej.

Robert Gwiazdowski zajmuje się doradztwem prawno-podatkowym oraz finansowo-ekonomicznym w ramach Gwiazdowski Consulting. Jest konsultantem dla spółek prawa handlowego, przedsiębiorstw państwowych, fundacji i osób fizycznych, między innymi takich jak: PKN Orlen, PGNiG, Grupa PZU, XIV Zachodni Fundusz Inwestycyjny NFI, IX NFI im. E. Kwiatkowskiego. Jest członkiem rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa oraz spółek prywatnych.

Robert Gwiazdowski doradza wielu renomowanym firmom, zarówno małym, dużym jak i korporacjom na całym świecie. Cieszymy się, że dołączył do naszego grona. Z pewnością jego wiedza i doświadczenia korzystnie wpłyną na nasze plany i działania – powiedział Tomasz Pruszczyński, prezes zarządu SARE.

Nowy członek rady nadzorczej SARE to niejedyna zmiana w grupie kapitałowej. Od stycznia Tomasz Pruszczyński został prezesem zarządu INIS.

Sylwester KozakGwiazdowski w radzie nadzorczej SARE, Pruszczyński prezesem zarządu INIS

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.