Henryka Bochniarz online

Popierana przez Partię Demokratyczną Henryka Bochniarz zdecydowała się na przygotowanie własnego serwisu internetowego. Strona wyróżnia się dynamiką, uzyskaną dzięki multimediom oraz stworzeniu internetowej społeczności skupionej wokół rozbudowanego forum.

Serwis, przygotowany przez agencję interaktywną IMPartner w oparciu o zaawansowaną technologię JetCMS, znajduje się pod adresem bochniarz.pl. Zawiera liczne materiały przybliżające program wyborczy oraz osobę Henryki Bochniarz. Dużą uwagę poświęcono zdjęciom oraz klipom. Dzięki temu można nie tylko przeczytać, ale również usłyszeć i zobaczyć wypowiedzi Pani Henryki.

'Internet na stałe wpisał się w nasze życie, musiał zatem zawędrować także do świata polityki. W tegorocznej kampanii prezydenckiej wyraźnie widać, że kandydaci postawili na ten środek przekazu informacji o sobie i swoich programach. Mam nadzieję, że opracowany przez nas serwis internetowy przyczyni się do zwiększenia szans Pani Henryki Bochniarz w tegorocznych wyborach’ – komentuje Adam Wysocki pełniący stanowisko Dyrektora Zarządzającego w IMPartner.

http://www.bochniarz.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry