Hity Muzodajni z głośników Logitech

Dostępna w sieci Plus Muzodajnia.pl oraz firma Logitech  uruchomiły promocję dla miłośników dobrego brzmienia muzycznego. Wraz z kupionym specjalnym zestawem głośników Logitech klienci otrzymają unikalny kod upoważniający do pobrania 25 utworów z Muzodajni oraz link do serwisu getsound.pl, w którym można znaleźć informacje na temat optymalnego rozstawienia głośników. Wybrane modele głośników w specjalnie obrandowanych pudełkach oferowane są przez  najpopularniejsze sklepy z elektroniką użytkową.

W okresie od 1 lipca 2009 r. do odwołania wystarczy zakupić promocyjny zestaw głośników Logitech, wejść na stronę www.muzodajnia.pl, założyć konto w serwisie i po zalogowaniu wpisać w wyznaczonym polu jednorazowy kod z ulotki/zdrapki, dostarczonej wraz z głośnikami. Użytkownicy Muzodajni posiadający już konto w serwisie muszą jedynie zalogować się i w panelu zarządzania kontem serwisu odnaleźć pole, w którym należy wpisać kod z ulotki/zdrapki otrzymanej wraz z głośnikami.

logitech-z5-1

„Dzięki naszej promocji nowi użytkownicy głośników Logitech mogą przetestować ich brzmienie, pobierając za darmo dowolne 25 hitów z Muzodajni – powiedział Piotr Turek, kierownik projektu w Polkomtel S.A. – Muzodajnia daje dostęp do najnowszych hitów z list przebojów, ale też do olbrzymiej bazy  utworów legend przeróżnych gatunków muzyki, od popu, hip-hopu i rocka, po jazz, muzykę klasyczną, a nawet country. Muzyka dostępna jest nie tylko w formacie mp3, dzięki czemu istnieje możliwość dokładnego sprawdzenia możliwości brzmieniowych głośników firmy Logitech.”

„Komputery już dawno przestały służyć nam jedynie do pracy,  coraz częściej znajdziemy je w salonie, w którym pełnią rolę odtwarzacza DVD lub zestawu Hi-Fi. Podobnie zmieniają się również funkcje głośników komputerowych, które stają się coraz bardziej wyspecjalizowane i dopasowane do konkretnych potrzeb użytkowników. W naszej ofercie znajdują się głośniki dedykowane grom, słuchaniu muzyki i oglądaniu filmów oraz kompaktowe rozwiązania przeznaczone dla notebooków” – powiedział Krzysztof Machnicki, Regional Marketing Manager w firmie Logitech.

www.muzodajnia.pl

Techcity.pl – zobacz dokładnie promocyjne kolumny Logitech i wiele innych ciekawych gadżetów  – Zapraszamy!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top