home.pl i PAYBACK – bonusy dla klientów usług hostingowych

home.pl przystępuje do Programu Bonusowego PAYBACK. Dzięki temu klienci home.pl zyskują dostęp do nagród z katalogu PAYBACK, a 6 mln obecnych użytkowników programu będzie mogło zdobywać dodatkowe punkty za zakup usług home.pl.


PAYBACK to jeden z największych programów bonusowych w Polsce. W tej chwili uczestniczy w nim ponad 50 firm – wśród nich znajdują się tak znane marki jak: Allegro, Real, Orange czy BP. Zasady programu są proste: użytkownicy PAYBACK, korzystając z usług home.pl, jak i innych partnerów, będą zbierali punkty. Pod zdobyciu odpowiedniej liczby wymienią je na ponad 270 atrakcyjnych nagród w różnych kategoriach np. sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD, podróże i akcesoria lub nagrody „Jedyne w Swoim Rodzaju”.

„home.pl przystępuje do PAYBACK w dobrym momencie. Polacy zdążyli już poznać zasady programu – obecnego w Polsce od niespełna roku – i chętnie z niego korzystają. Jestem przekonany, że nasza firma, będąc wyłącznym partnerem PAYBACK wśród dostawców usług internetowych, sprawi, że stanie się on jeszcze bardziej atrakcyjny”
– powiedział Marcin Kuśmierz, dyrektor zarządzający home.pl.

W home.pl punkty PAYBACK mogą być gromadzone na dwa sposoby: poprzez naliczanie punktów podstawowych lub promocyjnych. Te pierwsze naliczane są w najprostszy z możliwych sposobów. Za każdą złotówkę wydaną w home.pl, klient otrzyma jeden punkt PAYBACK. Punkty promocyjne, stanowiące główną korzyść Programu Bonusowego PAYBACK, pozwalają zasilić konto w szybki sposób. Szczególnie atrakcyjne jest łączenie obu rodzajów punktów. Przykładowo, za zakup serwera Business Server w promocji „Serverado” oraz domeny polskiej za 0 zł w promocji „Freewolne domeny”, klient otrzyma łącznie aż 2400 punktów!

home.pl, jako jedyny wśród partnerów PAYBACK, oferuje możliwość zbierania punktów wszystkim swoim klientom –  także w sytuacji, gdy rejestrując nową usługę w home.pl klient nie jest jeszcze uczestnikiem programu PAYBACK lub nie posiada uzupełnionego numeru karty w ustawieniach konta.  Użytkownicy ci otrzymają tak zwane „punkty zaległe”, które będą mogły zostać przeniesione na wybrany numer karty PAYBACK, w terminie do 6 miesięcy od opłacenia usługi w home.pl.

Przystąpienie home.pl do Programu Bonusowego PAYBACK wiąże się też z promocją przygotowaną specjalnie z tej okazji. Klienci, którzy w okresie od 1 do 10 września 2010 r. zdecydują się na rejestrację dowolnej domeny w home.pl, otrzymają dodatkowo 100 punktów na kartę PAYBACK.

http://home.pl/payback

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top