home.pl poszerza ofertę o usługi hostingu dedykowanego

home.pl, dostawca usług internetowych, przygotował nową ofertę hostingu dedykowanego. To odpowiedź na potrzeby klientów, którzy potrzebują wydajnych serwerów WWW z gwarancją dostępu do zasobów.

Hosting dedykowany łączy w sobie cechy wydajnych serwerów przeznaczonych dla wymagających aplikacji sieciowych z łatwym i przyjaznym interfejsem służącym do zarządzania usługami. To pomost między hostingiem współdzielonym – użytkownicy zyskują wydajną i „bezobsługową” platformę programową, całodobową pomoc techniczną oraz bezpłatne aktualizacje systemu – a serwerami dedykowanymi – wydajnością i gwarancją dostępności określonych zasobów.

Oferta hostingu dedykowanego jest przeznaczona dla rozbudowanych stron WWW, sklepów internetowych oraz innych aplikacji sieciowych, które wymagają zaawansowanych serwerów i zwiększonej mocy obliczeniowej procesora. W ten sposób firmy prowadzące swój biznes w Sieci uzyskują gwarancję dostępności usług, co pozwala na bezpieczne planowanie rozwoju zaawansowanych projektów.

Usługę hostingu dedykowanego kierujemy do tych klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi home.pl, a jednocześnie potrzebują dodatkowych zasobów na potrzeby rozbudowanych projektów internetowych. W ramach nowej oferty firmy, startupy i klienci indywidualni taką gwarancję zasobów mogą właśnie uzyskać. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej platformie sprzętowej oferowanej przez naszą firmę. – powiedział Grzegorz Barcicki, dyrektor techniczny home.pl.

Hosting dedykowany w ofercie home.pl dostępny jest w dwóch pakietach – Hosting Dedykowany 50 oraz Hosting Dedykowany 100. W pierwszej ofercie klienci otrzymają w atrakcyjnych cenach 50 GB przestrzeni dyskowej, 900 GB ruchu kwartalnego oraz 500 MB pamięci RAM, w drugiej odpowiednio 100 GB na dysku, 1500 GB ruchu oraz 1 GB RAM-u. home.pl zapewnia także płynne przejście z hostingu współdzielonego na dedykowany.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top