home.pl rozszerza ofertę sklepów internetowych Business Shop

home.pl, dostawca usług internetowych, rozszerzył pakiet korzyści dodanych do platformy handlu internetowego Business Shop. Ofertę e-commerce wzbogaciło narzędzie ProfitCRM 3U – dzięki niemu firmy prowadzące swój biznes w Sieci będą mogły poprawić procesy związane z obsługą i zarządzaniem relacjami z klientami.  

Oprogramowanie ProfitCRM 3U, wspomagające zarządzanie procesami organizacyjnymi w przedsiębiorstwie, jest kolejnym produktem, które wzbogaciło ofertę home.pl kierowaną do użytkowników sklepu internetowego Business Shop. Akcja promocyjna polega na jednorazowym, nieodpłatnym i nieograniczonym czasowo udostępnieniu, obecnym i przyszłym klientom korzystającym z platformy e-commerce w home.pl, licencji na używanie oprogramowania ProfitCRM 3U.

„Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z promocji, zyskają przyjazne, łatwe w obsłudze i funkcjonalne narzędzie ułatwiające rozwijanie relacji z klientami. To bardzo ważny czynnik, szczególnie w wypadku prowadzenia sklepu internetowego” – powiedział Daniel Trzeciak, specjalista do spraw handlowych i marketingu AC Software.

Dzięki ProfitCRM 3U sprzedaż produktów i usług poprzez sklep internetowy zostanie wsparta profesjonalnym narzędziem analitycznym. Zaowocuje to łatwiejszym i bardziej precyzyjnym zarządzaniem ofertą, a także możliwością dopasowywania jej do konkretnych grup odbiorców.

Możliwości samej aplikacji są bardzo rozbudowane. Punktem centralnym ProfitCRM 3U jest kartoteka firm i instytucji. Tutaj gromadzone są najważniejsze informacje dotyczące klientów i ich przedstawicieli. Są to informacje podstawowe, takie jak nazwa, adres, kategorie, poziom zadowolenia, dane teleadresowe, informacje na temat personelu, jak również cała historia działań oraz zdarzeń związanych z klientem. Mogą to być zadania, terminy, korespondencja, notatki, rozmowy telefoniczne, dokumenty, foldery oraz wiele innych.

„Współpraca z AC Software pozwoliła nam zaoferować Klientom nowe, użyteczne narzędzie wspierające rozwój ich projektów e-biznesowych. Tym samym wartość pakietu korzyści, który dostarczamy wraz z usługą Business Shop, została powiększona aż dwukrotnie” – dodał Piotr Kapcio, dyrektor marketingu home.pl.

Business Shop to obecnie jedna z najnowocześniejszych platform do prowadzenia biznesu w Sieci. Oprócz rozbudowanej funkcjonalności sklepu internetowego jej użytkownicy otrzymują bezpłatnie pakiet korzyści dodatkowych, takich jak kupon reklamowy AdWords, kupon na promocję w porównywarce cen Nokaut.pl czy certyfikat SSL. Wprowadzenie do pakietu korzyści oprogramowania ProfitCRM 3U powiększa jego wartość nawet do 1430 zł.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry