home.pl ze stat24

Na mocy porozumienia pomiędzy home.pl  oraz stat24 wspólni Klienci firm mogą korzystać z nowych rozwiązań udostępnionych przez stat24 bez dodatkowych opłat.

Najbardziej oczekiwaną zmianą jest fakt, iż wspólni Klienci obu firm mogą  korzystać z rankingu stat24, dzięki któremu możliwa jest bezpłatna promocja własnej witryny internetowej i jednocześnie możliwość porównania jej popularności z popularnością serwisów o podobnym profilu lub poruszających podobną tematykę.

Dodatkowo Klienci home.pl mogą bezpłatnie korzystać z graficznych liczników, które dostarczają informacji o liczbie wizyt, odsłon lub użytkowników goszczących na serwisie w wybranym przedziale czasowym. Szeroki wachlarz oferowanych liczników oraz logotypów pozwala na taki ich dobór, aby w jak największym stopniu współgrały graficznie z layoutem witryny.

Wszyscy Klienci home.pl posiadający statystyki stat24 mają możliwość korzystania z nowego, przejrzystego i intuicyjnego interfejsu, który do tej pory był dostępny jedynie dla bezpośrednich Klientów stat24. Ponadto interfejs zawiera szczegółową geolokalizację, która pozwala  określić z jakiego miejsca łączą się z siecią goście badanych witryn internetowych.

Do tej pory funkcjonalności te były dostępne jedynie dla bezpośrednich Klientów stat24. Zdaniem Żanety Tarnowskiej, Dyrektor Zarządzającej w stat24, „wprowadzenie nowych usług dla Klientów home.pl jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania użytkowników związane z monitorowaniem ruchu  na witrynach internetowych”.

Piotr Kapcio, Dyrektor Marketingu w home.pl, podkreśla, że „dotychczasowa współpraca ze stat24 przyniosła wiele korzyści nie tylko obu firmom, ale przede wszystkim stale powiększającemu się gronu wspólnych Klientów. To właśnie ich opinie wskazują nam kierunek dalszego rozwoju”.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry