Hosting w wykonaniu Interii

Portal Interia uruchomił serwis z usługami hostingowymi. Oferta skierowana jest głównie dla małych i średnich firm. Zaproponowano trzy rodzaje kont (srebrne, złote i platynowe) o różnym poziomie oferowanych usług.

Oferta wydaje się być dokładnie przygotowana na potrzeby różnych firm. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość zakupienia domeny zarówno polskiej jak i zagranicznej, co stawia tą ofertę wyżej niż ofertę przedstawioną przez Onet (rejestracja tylko domen zagranicznych).

Jest to kolejny krok w kierunku odejścia od modelu wpływów tylko z reklam. W ostatnim okresie Interia wprowadziła sprzedaż usług VoIP, sprzedaż logo i dzwonków do telefonów komórkowych i płatny (częściowo) serwis randkowy.

Największy dostawcą usług internetowych w Polsce jest home.pl. Obsługuje ponad 50.000 kont, w tym około 8.000 kont biznesowych.

http://www.strefa.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry