huevo dla NOM

Pod adresem nom1044.pl uruchomiona została nowa witryna Niezależnego Operatora Międzystrefowego Sp. z o.o. stworzona przez agencję marketingu interaktywnego huevo.

Serwis zawiera wiele przydatnych informacji kierowanych do aktualnych i potencjalnych Klientów zainteresowanych obniżeniem kosztów połączeń telekomunikacyjnych.

„Biorąc pod uwagę charakter prezentowanych danych, podczas etapu planowania skupiliśmy się wspólnie z naszym Klientem na kwestii przejrzystej prezentacji informacji na stronach nowej witryny NOM” – mówi Marek Szozda reprezentujący agencję huevo – „To co wydaje się oczywiste, a więc umożliwienie szybkiego pozyskania przez użytkowników poszukiwanych informacji i ich jasna prezentacja, m.in. w postaci czytelnych cenników, jest zbyt często pomijane na witrynach operatorów telekomunikacyjnych. Przemyślana strona wizualna i pakiet dodatkowych narzędzi takich jak precyzyjny kalkulator połączeń, czy też kreator umowy, są ukłonem w kierunku zróżnicowanych potrzeb szerokiej grupy internautów.”

Integralną częścią projektu była realizacja rozbudowanego systemu zarządzania zawartością (CMS – Content Management System), wykraczającego funkcjonalnością poza wygodną aktualizację danych przez uprawnionych pracowników NOM Sp. z o.o. Odpowiednie moduły systemu publisherCMS wykorzystywane są przez Biuro Obsługi Abonenta w celu obsługi zgłoszeń i umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych, wypełnianych na stronach serwisu.

http://www.nom1044.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top