HYPERmedia autorem kampanii nowego produktu Naturelli

Opublikowano: 15 czerwca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Agencja interaktywna HYPERmedia opracowała internetową komunikację marketingową tamponów Naturella, nowego produktu w portfolio Procter&Gamble. Głównym celem realizowanych działań promocyjnych online jest zbudowanie świadomości marki i wywołanie u konsumentek skojarzeń z naturą, świeżością i ochroną skóry.
HYPERmedia zaprojektowała specjalną stronę produktową w ramach portalu uroda.onet.pl, gdzie użytkowniczki mogą znaleźć informacje o zaletach tamponów Naturella i sprawdzić znaczenie hasła „Ciesz się swobodą pod ochroną natury”.

Bezpośrednim odniesieniem do strategii komunikacji produktu jest fotokonkurs „Moja chwila blisko natury”. O zwycięstwie zdjęć nadesłanych przez uczestniczki konkursu decydują głosy internautów.
– Opracowana wspólnie z Procter&Gamble taktyka reklamowania nowych tamponów Naturella okazała się strzałem w dziesiątkę. Fotokonkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem konsumentek. Na zwycięskie zdjęcie w tym tygodniu oddano ponad 5 tys. głosów. W sumie mamy 10 tys. fotografii zgłoszonych do onlinowej rywalizacji o nagrody – mówi Jadwiga Gulińska, account manager odpowiedzialny za projekt po stronie HYPERmedia.

Agencja zaprojektowała również internetowe kreacje reklamowe.

Sylwester KozakHYPERmedia autorem kampanii nowego produktu Naturelli

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.