HYPERmedia dla branży finansowej

HYPERmedia jest autorem nowych kampanii promocyjnych prowadzonych w internecie dla PKO Banku Polskiego i Ministerstwa Finansów oraz dla PKO/CREDIT SUISSE TFI S.A. Agencja już od ponad 5 lat zajmuje się obsługą strategicznych klientów z branży finansowej, takich jak: PKO BP SA, Grupy PZU, BDM-u, PKO/CREDIT SUISSE oraz HypoVereinsbank Bank Hipoteczny SA Grupa BPH.

Obecnie w sieci ruszyły kolejne kampanie promocyjne realizowane przez agencję HYPERmedia dla jej największych klientów z branży finansowej. 1 grudnia rozpoczęły się działania promujące nową emisję Obligacji Skarbu Państwa. Wykorzystane zostały dwie linie kreacyjne, które wyświetlane są głównie na serwisach o tematyce finansowej. Wysłano również mailing targetowany do grupy potencjalnych nabywców obligacji. A cała kampania wspierana jest działaniami public relations on-line.

Do 19 grudnia potrwa również druga część internetowej kampanii promocyjnej oferty kredytowej Banku PKO Banku Polskiego. Działania promocyjne na rzecz “Własnego kąta” prowadzone są głównie na portalach i wortalach o tematyce finansowej oraz serwisach z kategorii “Budownictwo i Nieruchomości””. Agencja HYPERmedia wykorzystała zarówno te serwisy, jak i formy kreacji, które najlepiej sprawdziły się w pierwszej części kampanii. Efekty uzyskane przez HYPERmedia w pierwszej części kampanii udowodniły, że internet jest skutecznym kanałem sprzedaży, a potencjał użytkowników sieci w odniesieniu do usług finansowych jest znacznie wyższy w porównaniu z całą społecznością internetową.

Agencja HYPERmedia jest także autorem kampanii promującej Fundusz Stabilnego Wzrostu, jeden z pięciu funduszy oferowanych przez PKO/CREDIT SUISSE TFI S.A. Promocja internetowa, oparta na dwóch liniach kreacyjnych, ma na celu zachęcenie internautów do inwestowania w fundusz. Kampania. Prowadzona jest głównie na portalach i serwisach o tematyce finansowej i gospodarczej i potrwa do połowy grudnia.

Kampania internetowa Funduszu Stabilnego Wzrostu PKO/CREDIT SUISSE jest wsparciem promocji prowadzonej obecnie w prasie. – mówi Anna Jagiełło-Rybiec, Dyrektor ds. Marketingu i PR – Jest to również początek działań zmierzających do szerszej obecności funduszy inwestycyjnych PKO/CREDIT SUISSE w internecie. Także i w tym obszarze PKO/CREDIT SUISSE TFI SA zamierza zająć wiodącą pozycję na rynku funduszy inwestycyjnych w Polsce.

Mimo dużego doświadczenia oraz długiej i efektywnej współpracy z klientami branży finansowej, agencja HYPERmedia ciągle dynamicznie się rozwija i poszukuje nowych rozwiązań w dziedzinie e-marketingu. Cieszy mnie fakt, ze od początku istnienia mieliśmy możliwość zdobywania doświadczeń w obsłudze klientów z branży finansowej i ubezpieczeń. – mówi Sławomir Stępniewski, prezes Agencji HYPERmedia – Słuszność naszej strategii potwierdzają liczne sukcesy, które już osiągnęliśmy we współpracy z dotychczasowymi klientami (Nagroda Złota Strzała za projekt Elektronicznego Doradcy dla PKO BP w Konkursie Marketingu Bezpośredniego), a także pozyskiwanie nowych firm z sektora bankowego i ubezpieczeniowego (OFE Bankowy).

http://www.hypermedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry