Hypermedia dla Forum Film

Dystrybutor filmów – Forum Film we współpracy z serwisem społecznościowym Nasza Klasa, prowadzi cykl akcji konkursowych pod nazwą „Szkoła Forum Film”.  Koncepcja działań została przygotowana przez agencję  Hypermedia (Isobar Polska), przy wsparciu Carat Polska z grupy Aegis.

Cykl akcji „Szkoła Forum Film” objął swoim zasięgiem promocję siedmiu filmów, m.in. „Surogaci”, „Odlot”,  „Mikołajek” i „Opowieść wigilijna”.

–  Każdemu filmowi towarzyszy konkurs w serwisie Nasza Klasa, każdy film posiada również swój własny profil – tłumaczy Agnieszka Sawicka, interactive media planner w Hypermedia. – Poprzez tego typu działania, Forum Film  angażuje użytkowników i skupia ich w ramach  prowadzonej w ramach społeczności Szkoły Forum Film – dodaje.

Przestrzeń serwisu jest wyjątkowym  miejscem, każdy z filmów ma swoich wytrwałych fanów i zwolenników. W chwili obecnej „Szkoła Forum Film” posiada 60 tys. unikalnych użytkowników i każdy z nich ma szanse wygrać bilet na wyjątkową premierę filmu w danym  miesiącu.

Agencja Hypermedia jest odpowiedzialna za opracowanie i wdrożenie strategii do działań  konkursowych, a także za planowanie i zakup mediów w Internecie. Za działania ATL odpowiada Carat Polska.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry