IBM oferuje najefektywniejsze bazy danych na świecie

Opublikowano: 5 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Bazy danych DB2 IBM osiągnęły trzy nowe rekordy jakości obsługi procesów biznesowych w standardowym badaniu porównawczym TPC-H. Rezultaty te dają DB2 pierwsze miejsce pod względem efektywności we wszystkich punktach skali porównawczej: 100GB, 300GB, 1000GB i 3000GB. Wyniki te świadczą o tym, że rozwiązania IBM w pełni odpowiadają na zmieniające się standardy na rynku i zapotrzebowanie na złożone systemy zarówno dla małych, jak i terabajtowych wdrożeń.

Wszechstronność IBM w dostarczaniu rozwiązań bazodanowych na wielu dostępnych na rynku platformach – Linux, Unix i Windows, umożliwia klientom szybsze dotarcie do rynku przez efektywne wykorzystanie istniejących zasobów i obniżenie kosztów użytkowania. TPC-H mierzy jakość systemów wsparcia procesów decyzyjnych według wyników osiągniętych w kategorii przetwarzania dużych zbiorów danych, obsługi złożonych poleceń i odpowiedzi na krytyczne zapytania biznesowe. Badanie jest standardowym testem porównawczym zdefiniowanym przez Transaction Processing Performance Council (TPC), grupę zrzeszającą większość wiodących firm komputerowych i bazodanowych na świecie.

Więcej informacji na temat wyników IBM w TPC-H można znaleźć pod adresem: tpc.org/tpch/default.asp

Sylwester KozakIBM oferuje najefektywniejsze bazy danych na świecie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.