IDMnet uruchomił angielską wersję witryny

Opublikowano: 13 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

IDMnet – jedna z największych internetowych sieci reklamowych w Polsce – uruchomiła angielską wersję swojego serwisu WWW. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa wśród polskich sieci reklamy internetowej.

Dzięki elastycznemu rozwiązaniu CMS można w każdej chwili przełączać wersję językową dokumentu. W praktyce wygląda to tak, że gdy użytkownik ogląda konkretną podstronę serwisu IDMnet i zmieni język strony, to wyświetla mu się ta sama podstrona, ale w żądanym tłumaczeniu. Znacznie poprawia to efektywność nawigacji i korzystania z serwisu.

Celem tłumaczenia jest rosnące zainteresowanie reklamą w polskim internecie przez zachodnie firmy, ostatnio głównie przez regiony turystyczne. Przetłumaczenie serwisu to pierwszy krok do przetłumaczenia całej naszej oferty. – komentuje Maciej Musioł dyrektor Biura Reklamy IDMnet.

http://www.idmnet.pl

Sylwester KozakIDMnet uruchomił angielską wersję witryny

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.