IdoSell integruje się z kolejnymi porównywarkami

IdoSell ogłosiło integrację z najpopularniejszymi porównywarkami z sześciu państw Europy Środkowo-Wschodniej – czeską i słowacką Heureką, rumuńską Compari.ro, węgierskimi Argep.hu i Arukereso.hu, bułgarską Pazaruvaj.bg oraz grecką Skroutz.gr.

IdoSell integruje się z kolejnymi porównywarkami 1

Polski handel cross-border do tej pory oznaczał głównie wysyłkę towarów za zachodnią granicę, ale wiele firm zauważyło już zmiany zachodzące na rynkach naszych południowych sąsiadów. Prognozy są jednoznaczne: region CEE to wciąż rozpędzony e-commerce, nienasycony rynek i dwucyfrowe wzrosty w handlu online rok do roku – mówi Aleksandra Kubicka, business manager, specjalistka cross-border w IdoSell.

Z oferty porównywarek będą mogły skorzystać wszyscy sprzedawcy, którzy prowadzą swoje sklepy na platformie sklepowej IdoSell. IdoSell to polska platforma sklepowa rozwijana przez IAI S.A. W tym momencie to najbardziej efektywny sprzedażowo SaaS w kraju. Tylko w 2021 roku GMV (łączna wartość sprzedanych towarów) w e-sklepach IdoSell wyniosło ponad 14 mld zł. IdoSell od ponad 21 lat współtworzy sklepy internetowe, których sprzedaż rośnie dwukrotnie szybciej niż średnia rynkowa.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top