Igrzyska w Vancouver z WP i TP S.A.

Opublikowano: 15 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Serwis Wirtualnej Polski poświęcony XXI Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Kanadzie – igrzyska.wp.pl/vancuver – jest przykładem współdziałania WP i TP S.A. w ramach Grupy TP. Witrynę sponsoruje Telekomunikacja Polska S.A., która jest jednym z donatorów polskiej drużyny olimpijskiej. Efektem współpracy WP i TP są przede wszystkim funkcjonalności przygotowane z myślą o użytkownikach witryny. Poza tym strona graficzna serwisu opiera się na elementach charakterystycznych dla brandingu TP (kolorystyka, fonty, tapeta).

Jedną z niespodzianek jest konkurs dla fanów sportów zimowych i kibiców polskich olimpijczyków. W zabawie chodzi o wytypowanie przez internautów wydarzenia dnia. Codziennie, do zakończenia zawodów, uczestnicy konkursu będą mogli głosować na ten – ich zdaniem – najważniejszy epizod. Osobom, które oddadzą głos na najczęściej wymieniane wydarzenie, przyznane zostaną punkty. Na zakończenie igrzysk będą one zliczone, a pięć osób najwyżej klasyfikowanych otrzyma specjalne wyróżnienia. Pulę nagród tworzą zegarki marki Tissot T-Sport o wartości 1500 zł każdy oraz sprzęt narciarski z autografem Tomasza Sikory.

Wśród innych funkcjonalności serwisu, uruchomionych w ramach współpracy z TP, internauci znajdą również aplikację na pulpit, która informować będzie o najnowszych newsach olimpijskich oraz grę flashową pozwalającą na sprawdzenie swoich sił w jednej z dyscyplin olimpijskich.

Serwis dedykowany zimowej olimpiadzie w Vancouver to kompleksowe źródło informacji o Igrzyskach. Znalazły się tu m.in. informacje o wszystkich dyscyplinach olimpijskich, dokładne terminarze zawodów, tabele wyników, klasyfikacje medalowe, galerie zdjęć, najświeższe wiadomości. Internauci poznają tu sylwetki polskich olimpijczyków, dowiedzą się więcej o historii igrzysk.

Partnerem programowym serwisu jest Polski Komitet Olimpijski. Dzięki zawartej z PKOl umowie w witrynie znajdą się dodatkowe materiały, m.in. bezpośrednie korespondencje z Vancouver.

http://igrzyska.wp.pl/vancouver

Tomasz UchańskiIgrzyska w Vancouver z WP i TP S.A.

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski