Igrzyska w Vancouver z WP i TP S.A.

Serwis Wirtualnej Polski poświęcony XXI Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Kanadzie – igrzyska.wp.pl/vancuver – jest przykładem współdziałania WP i TP S.A. w ramach Grupy TP. Witrynę sponsoruje Telekomunikacja Polska S.A., która jest jednym z donatorów polskiej drużyny olimpijskiej. Efektem współpracy WP i TP są przede wszystkim funkcjonalności przygotowane z myślą o użytkownikach witryny. Poza tym strona graficzna serwisu opiera się na elementach charakterystycznych dla brandingu TP (kolorystyka, fonty, tapeta).

Jedną z niespodzianek jest konkurs dla fanów sportów zimowych i kibiców polskich olimpijczyków. W zabawie chodzi o wytypowanie przez internautów wydarzenia dnia. Codziennie, do zakończenia zawodów, uczestnicy konkursu będą mogli głosować na ten – ich zdaniem – najważniejszy epizod. Osobom, które oddadzą głos na najczęściej wymieniane wydarzenie, przyznane zostaną punkty. Na zakończenie igrzysk będą one zliczone, a pięć osób najwyżej klasyfikowanych otrzyma specjalne wyróżnienia. Pulę nagród tworzą zegarki marki Tissot T-Sport o wartości 1500 zł każdy oraz sprzęt narciarski z autografem Tomasza Sikory.

Wśród innych funkcjonalności serwisu, uruchomionych w ramach współpracy z TP, internauci znajdą również aplikację na pulpit, która informować będzie o najnowszych newsach olimpijskich oraz grę flashową pozwalającą na sprawdzenie swoich sił w jednej z dyscyplin olimpijskich.

Serwis dedykowany zimowej olimpiadzie w Vancouver to kompleksowe źródło informacji o Igrzyskach. Znalazły się tu m.in. informacje o wszystkich dyscyplinach olimpijskich, dokładne terminarze zawodów, tabele wyników, klasyfikacje medalowe, galerie zdjęć, najświeższe wiadomości. Internauci poznają tu sylwetki polskich olimpijczyków, dowiedzą się więcej o historii igrzysk.

Partnerem programowym serwisu jest Polski Komitet Olimpijski. Dzięki zawartej z PKOl umowie w witrynie znajdą się dodatkowe materiały, m.in. bezpośrednie korespondencje z Vancouver.

http://igrzyska.wp.pl/vancouver

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry