III seria nawigacji BLOW GPS43Vbt

Blow Car System przedstawił najlepiej sprzedający się model nawigacji marki BLOW – urządzenie GPS43Vbt seria III. Oprogramowanie AutoMapa, zestaw głośnomówiący Bluetooth, układ GPS SiRF Star 3i+, rozbudowane funkcje multimedialne, w tym transmiter FM, a także możliwość korzystania z Internetu – oto funkcje, które w nowoczesnych systemach GPS kierowcy cenią najwyżej.III seria nawigacji BLOW GPS43Vbt 1

BLOW GPS43Vbt wyposażony jest w szybki procesor Centrality Atlas 400 MHz oraz ceniony układ GPS – SiRF Star 3i+. Dotykowy ekran o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości 480×272 pikseli umożliwia komfortowe przeglądanie map i korzystanie z multimediów. BLOW GPS43Vbt pozwala nie tylko na obsługę wideo WMV9 i MPEG4, ale także czyta popularne formaty DivX, XviD i MPEG2. W BLOW GPS43Vbt  nie zabrakło odtwarzacza MP3 i przeglądarki zdjęć cyfrowych, a także czytnika e-booków. Posiadacze bogatych kolekcji plików MP3 powinni docenić funkcję transmitera FM, dzięki której BLOW GPS43Vbt zamienia się w miniaturową stację radiową, pozwalającą na przesyłanie własnej muzyki do samochodowego odbiornika radiowego.

GPS43Vbt_3sama

Urządzenie zapewnia zgodność z standardem Bluetooth, który pozwala na podłączenie telefonu komórkowego w trybie głośnomówiącym. Wysokiej czułości mikrofon i głośnik o dużej mocy umożliwiają prowadzenie rozmów nawet w hałaśliwym otoczeniu. Wbudowane złącze Bluetooth pozwala także korzystanie z zasobów Internetu. Kierowca może nie tylko sprawdzić pogodę w trakcie podróży oraz dowiedzieć się więcej na temat hoteli i atrakcji turystycznych, ale także przejrzeć aktualności na stronach WWW.

Wymagający użytkownicy mogą w prosty sposób uzyskać dostęp do systemu Windows CE 5.0 w BLOW GPS43Vbt i zainstalować tam własne programy. By tego dokonać, należy z witryny producenta pobrać pakiet skryptów. Miejsca na pliki w urządzeniu na pewno nie zabraknie – GPS43Vbt wyposażony jest w 2 GB wbudowanej pamięci NAND Flash, można ją także rozbudować przy pomocy kart pamięci SDHC o pojemności do 4 GB.

Nawigacja umieszczona jest w solidnej obudowie o wymiarach 123 x 78 x 21 mm, która dzięki swojemu klasycznemu designowi będzie pasować do każdego auta. Wygodną obsługę zapewnia przycisk szybkiego menu, diody informacyjne, a także rysik.

Sugerowana przez producenta cena nawigacji BLOW GPS43Vbt III z oprogramowaniem AutoMapa Polska XL to 599 zł, natomiast wersja GPS43Vbt III + AutoMapa Europy kosztuje 818 zł.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry