iLodówka – lodówka z iPodem

Lodówka z iPod-em dzięki innowacyjnym funkcjom ma podbić cały świat. Unikalne połączenie tego nowoczesnego gadżetu z designerską chłodziarko-zamrażarką słoweńskiej marki Gorenje  wprowadza codzienne życie w nowy wymiar.

Najnowsza chłodziarko-zamrażarka firmy Gorenje nie jest zwykłą lodówką. To użyteczne urządzenie zaprojektowane jest po to, by uprzyjemnić nam chwile spędzone w kuchni. Wrażenie robi nie tylko nowatorski design i szlachetny kolor czerni lodówki, ale przede wszystkim możliwość kontroli jej funkcji za pomocą iPod-a.

Chłodzenie to nie wszystko

il3Ta nietypowa chłodziarko-zamrażarka marki Gorenje służy już nie tylko do utrzymania naszej żywności w świeżości. Na drzwiach urządzenia znajduje się iPod Touch, ułatwiający sterowanie ustawieniami lodówki. Wbudowane obok stacji dokującej (iPoda) głośniki umożliwiają nam słuchanie ulubionej muzyki. Dodatkowo na ekranie odtwarzacza możemy oglądać programy, np. pokazujące jak ugotować daną potrawę.

Medialna lodówka

Odtwarzanie muzyki i filmów, to nie jedyne możliwości tego produktu. We wnętrzu lodówki kryje się serwer WWW, za pomocą którego możemy sterować wszystkimi jej funkcjami. Jeśli nasza kuchnia znajduje się w zasięgu sieci bezprzewodowej, to dzięki temu modelowi lodówki mamy możliwość bezpośredniego połączenia się z internetem. Rewolucyjny interfejs Wi-Fi ze sterowaniem dotykowym w połączeniu z najbardziej popularnym na świecie multimedialnym odtwarzaczem, pozwala na praktyczne korzystanie z wyszukiwarki i przeglądarki internetowej z możliwością pobierania plików.

Gotowanie on-line

Nie musimy już szukać przepisów na ulubioną potrawę w tradycyjnej książce kucharskiej, która często jest niewygodna w użyciu. Dzięki obsłudze Wi-Fi mamy dostęp do praktycznie nieograniczonej bazy przepisów online. Posiadając lodówkę firmy Gorenje możemy swobodnie surfować po internecie, szukając przepisów kulinarnych wyświetlając je na ekranie iPod-a zarówno w formie tekstu, jak i video.

Informacje w zasięgu ręki

Oprócz wglądu do przepisów kulinarnych, dodatkowo korzystając z iPod-a mamy dostęp do wielu innych niezbędnych wiadomości. W każdej chwili możemy sprawdzić, w jaki sposób należy przechowywać żywność oraz znaleźć informacje o prognozie pogody i notowaniach giełdowych, w międzyczasie słuchając ulubionej muzyki. Nasza multimedialna lodówka poda nam także instrukcję prania ubrań, ułatwi dostęp do poczty elektronicznej oraz poinformuje nas o najnowszych wydarzeniach z kraju i ze świata.

Często, gdy spieszymy się do pracy lub szkoły najważniejsze wiadomości zostawiamy na lodówce. Teraz nie musimy ich już zapisywać na kartkach, które łatwo mogą się gdzieś zagubić. Wszystkie najistotniejsze informacje możemy zapisać na iPodzie, znajdującym się w drzwiach naszej nowoczesnej lodówki, która automatycznie na bieżąco ładuje baterię stacji dokującej.

iGorenje – Innowacja dla domu

il2Firma Gorenje w najbliższej przyszłości planuje także uruchomienie specjalnego portalu, który będzie oferował różnorodne pomysły związane z gotowaniem oraz pracami domowymi. Serwis iGorenje zostanie tak zaprojektowany, by mógł być z łatwością wyświetlany na ekranie iPod-a Touch oraz innych przenośnych urządzeniach z dostępem do Internetu (inne telefony komórkowe, PDA, laptopy).

Myśląc o wygodzie użytkowników firma Gorejne na portalu umieści testową wersję bezprzewodowego sterowania urządzeniami poprzez zintegrowany domowy serwer, do którego połączone będą wszystkie produkty Gorenje. Różne urządzenia przenośne z dostępem do internetu pozwolą na łączenie z aplikacją iGorenje, poprzez którą będziemy mogli zdalnie sterować każdym sprzętem marki Gorenje.

Dołączony software umożliwi programowanie działania takich urządzeń jak pralka, zmywarka lub kuchenka. A czytelne graficzne menu pomoże w ustawieniu trybu pracy czy określeniu czasu uruchomienia sprzętu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top