Imperatory 8 – głosowanie trwa

Opublikowano: 6 maja 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W serwisie ósmej edycji Imperatorów Wirtualnej Polski – imperatory.wp.pl – można znów głosować na najlepsze gry komputerowe.
Internauci mogą znów wybierać najlepsze gry komputerowe. Ruszyła ósma edycja Imperatorów Wirtualnej Polski (imperatory.wp.pl). W tym roku użytkownicy wybierają najlepsze pozycje w dziesięciu kategoriach, a są to:

najbardziej innowacyjna gra,

najlepsza oprawa graficzna w grze,

najlepsza ścieżka dźwiękowa gry

najlepsza lokalizacja gry na rynek polski,

najlepszy dystrybutor,

najlepszy polski producent gier,

najlepsza drużyna e-sportowa,

najlepsze sekwencje filmowe w grze (nowość!),

najlepszy dubbing w polskiej wersji gry (nowość!),

gra roku 2007.

„Rynek gier rośnie i rośnie zainteresowanie grami komputerowymi. Te zaś ewoluują wprost zadziwiająco. Grafika, sztuczna inteligencja, ścieżki dźwiękowe, scenariusze gier – wszystko to sprawia, że zatarła się już granica pomiędzy tym, co widzimy np. na ekranie komputera, a w sali kinowej. Poza tym, co podkreślają gracze, i to już nie tylko młodzi czy bardzo młodzi, gry zmuszają ich do uczenia się coraz to nowych rzeczy, szlifują zdolności przestrzenne, a tzw. strategie czasu rzeczywistego RTS pozwalają myśleć wielopłaszczyznowo – opowiada Krzysztof Augustyn, koordynator serwisu Gry Wirtualnej Polski – Głównym celem Impereatorów8 nie jest jednak propagowanie ‘zbawienno-edukacyjnych’ cech gier, ale nagrodzenie tych pozycji, które zawojowały polskich graczy w minionym roku. Tu sami zainteresowani wybierają najlepsze gry oraz klany e-sportowe, a wiadomo, że oni wiedzą najlepiej.”

W tym roku statuetki Imperatorów powędrują do producentów, dystrybutorów gier oraz drużyn e-sportowych już po raz ósmy. O tytuły najlepszych walczy w tej edycji 30 gier, 9 dystrybutorów i 9 klanów e-sportowych. W pierwszych dniach od startu witryny, internauci oddali na najlepsze gry minionego roku ponad 30 000 głosów. Głosowanie zakończy się w połowie czerwca.

W ubiegłorocznej odsłonie Imperatorów na najważniejsze gry roku 17 000 użytkowników Sieci oddało blisko 80 000 głosów. Głosowanie odbywało się w całości na stronach serwisu Imperatory Wirtualnej Polski.

Zwycięzcy poprzednich edycji Imperatorów: Diablo 2 (najlepsza gra roku 2000), Aliens vs. Predator 2 (najlepsza gra roku 2001), Grand Theft Auto GTA3 (gra 2002 roku), Call of Duty (gra roku 2003), Far Cry (gra roku 2004), F.E.A.R (gra roku 2005), „Company of Heroes” (gra roku 2006).

www.imperatory.wp.pl

Hanna LaskowskaImperatory 8 – głosowanie trwa

Podziel się!

O autorze

hania