Innowacyjna platforma wysyłkowa GlobKurier.pl dla małych i średnich firm

Prowadzisz firmę i szukasz atrakcyjnej cenowo oferty kurierskiej? Masz dość kolejek na poczcie? Szukasz wsparcia w obsłudze zagranicznych rynków? Skorzystaj z prostej platformy do rezerwacji usług. Ponad 50 kurierów w jednym miejscu to szybki sposób na oszczędności, nie tylko Twojego czasu.

Innowacyjna platforma wysyłkowa GlobKurier.pl dla małych i średnich firm 1

Platforma GlobKurier.pl to zaawansowany silnik wysyłkowy, który pozwoli znaleźć ofertę dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu. Szybko porównasz ceny wysyłek, także tych paletowych. Wszystko odbywa się automatycznie, za pomocą kilku kliknięć. Praktyczna wyszukiwarka oblicza wagi wolumetryczne, podobnie jak cenę wysyłki elementów niestandardowych. Korzystając z platformy, możesz liczyć na darmowe integracje e-commerce, moduły: e-Bay, Allegro, Prestashop, Codarius i wiele innych.

Skorzystaj z ich długoletniego doświadczenia. GlobKurier jako pierwszy w Polsce wprowadził ofertę wysyłkę palet frachtem morskim i lotniczym. Specjalistyczna wiedza kadry, pomoże rozwiązać nawet największe logistyczne wyzwanie. Proponuje szereg rozwiązań, które ułatwiają obsługę wysyłek w małej firmie, to szybka wycena, monitoring, pełna automatyzacja procesów czy opcja przesyłek terminowych. Brzmi skomplikowanie? Pozostaw to w ich rękach.

Konkurencyjne ceny?

Większość przedsiębiorców i małych firm stoi przed wieloma wyzwaniami, jeśli chodzi o wysyłkę i logistykę — problemy te zwykle wynikają ze słynnych już, konkurencyjnych kosztów wysyłek. Wysokie opłaty za wysyłkę towaru mają wyraźnie negatywny wpływ na marże i zysk. Co więcej, wysokie stawki dostaw międzynarodowych mogą zablokować ekspansję danego przedsiębiorcy na nowe rynki globalne. GlobKurier.pl może pomóc małym przedsiębiorstwą zaoszczędzić nawet do 70% na całkowitych kosztach wysyłki, jednocześnie eliminując wszelkie stresy związane z transportem towarów.

Jest z czego wybierać

Kwestia przesyłek w sektorze MŚP często rozbija się o najważniejszą kwestię, co wybrać: bezpośrednią umowę z przewoźnikiem bądź współpracę z brokerem. Nie ma dwóch podobnych firm i wszystkie mają rozbieżne wymagania dotyczące przesyłek. Każda mała firma różni się pod względem produktów i rynków oraz wielu innych zmiennych, dlatego w GlobKurier.pl oferujemy elastyczne rozwiązanie, najlepiej odpowiadające potrzebom.

W ramach platformy znajdziesz i szybko porównasz oferty ponad 50 firm kurierskich i transportowych. Korzystając z praktycznej wyszukiwarki, za pomocą kilku kliknięć jesteś w stanie prześledzić aktualną ofertę większości przewoźników. Paczki składają się z różnego rodzaju kształtów i rozmiarów, dlatego też cena uzależniona jest głównie od gabarytów Twojej przesyłki. Wiemy, jak ważne jest wybranie odpowiedniej usługi i, co najważniejsze, bezpieczne dostarczenie towarów do klientów — zawsze na czas.

Mała firma, duży rabat

Dzięki usługom brokera kurierskiego średnie przedsiębiorstwa mogą konkurować z czołowymi graczami rynku, także w zakresie dostawy. Główną rolę odgrywa tu cena. Rynek cenowy usług kurierskich rozkłada się bardzo różnie, zazwyczaj większe firmy spedycyjne mogą oferować lepsze stawki, ale nie jest to reguła. Jeśli wysyłasz ciężkie paczki lub duże przedmioty, mniejsza firma kurierska może być lepszą opcją niż UPS czy FedEx. Korzystając z wyszukiwarki dostępnej na platformie GlobKurier.pl porównasz aktualne ceny, indywidualnie dla każdej ze swoich przesyłek. Szybko przeanalizujesz ceny usług bez konieczności wertowania rozległych pdf-ów i wybierzesz najlepszego kuriera dla swojej firmy.

O wszystkim decyduje skala

Jeśli Twoja firma wysyła kilka paczek dziennie, trudno będzie wywalczyć atrakcyjną cenę bezpośrednio u przewoźnika. Pomimo że wielu mniejszych przedsiębiorców wciąż nie zdaje sobie sprawy z możliwości, jakie oferuje rynek, przesyłki na mniejszą skalę mogą być realizowane z rabatami nawet do 70%. Jeśli zlecenie realizujemy za pośrednictwem brokera, ten zbiera zamówienia i masowo zleca konkretnym przewoźnikom przez co, ceny mogą być bardzo atrakcyjne. Prowadząc małą bądź rozwijającą się firmę wciąż możesz oferować usługi najlepszej jakości w oparciu o infrastrukturę sprawdzonych marek takich jak: DHL, InPost, UPS czy DPD.

Dlaczego potrzebujesz kuriera?

Firmy z sektora MŚP, bez względu na branżę, w której działają, nie mogą sobie pozwolić na wysyłanie ważnych paczek lub dokumentów bez odpowiedniego zabezpieczenia i ochrony. Korzystając z profesjonalnych usług kurierskich możemy liczyć na ubezpieczenie przesyłki. Oznacza to, że Twoja paczka będzie finansowo zabezpieczenia na wypadek, gdyby uległa uszkodzeniu w trakcie transportu.

Cena, bezpieczeństwo, czas

Korzystając z usług kuriera oszczędzasz fundusze, ale także czas. Kiedy prowadzisz małą firmę z niewielkim personelem, automatyzacja może bardzo usprawnić procesy obsługi klienta. Dzięki interakcjom i intuicyjnym interfejsom zarządzanie procesem wysyłek może być szybsze i efektywniejsze. Wedle wewnętrznych analiz procesów przeprowadzonych przez specjalistów z GlobKurier.pl automatyzacja wypełniania listów przewozowych to zaoszczędzenie nawet do 125 godzin w skali roku. W miarę rozwoju firmy ręczne wprowadzanie szczegółów dostaw staje się niemożliwe. GlobKurier.pl to platforma dla tych, którzy nie mają czasu spędzać w kolejkach na poczcie lub chcą bardziej opłacalnego rozwiązania w wysyłaniu paczek do klientów.

Same Day Delivery

Posiadanie małej firmy, nie musi oznaczać konieczności obniżenia jakości dostawy. Żyjemy w kulturze nanosekundy, dziś większość klientów oczekuje przesyłki „na już”. Wymagania rosną, konsumenci stają się coraz bardziej niecierpliwi. W okresie, gdy e-commerce dopiero rozwijał swoje skrzydła, za szybką przesyłkę uważało się taką doręczoną w przeciągu 3-4 dni. Dziś popularność zyskuje Same Day Delivery. Ta opcja testowana jest przez e-sprzedawców od lat, w przypadku małych firm wykorzystywana jest często do przesyłania dokumentów czy umów. Opcja dostawy tego samego dnia jest w Twoim zasięgu. W kryzysowych sytuacjach możesz łatwo i bezpiecznie przesyłać ważne dokumenty swoim kontrahentom.

Załóż konto i poznaj nowe możliwości

To, że prowadzisz firmę, nie oznacza, że ​​musisz zobowiązać się do konkretnej ilości zamówień realizowanej w skali miesiąca. Płać na bieżąco, bez konieczności realizacji minimalnej ilości zleceń. W GlobKurier.pl nie musisz się martwić o spełnienie określonych ilości zamówień lub podpisanie umów. Zyskasz wygodny sposób płatności i stałe wsparcie specjalisty. Po prostu załóż darmowe konto i korzystaj z niego w miarę potrzeb. Pamiętaj o dużych zniżkach dla zalogowanych użytkowników.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry