Instagram także w przeglądarce

Twórcy Instagram właśnie uruchomili webową wersję swojej aplikacji. Mocno zainspirowaną wyglądem Facebooka.

Aplikacja Instagram w ciągu dwóch lat istnienia zdobyła 100 mln użytkowników, którzy wykonują komórkami zdjęcia i nakładają na nie „hipsterskie” filtry. Do tej pory działała wyłącznie jako mobilny serwis społecznościowy. Właśnie jednak uruchomiono możliwość przeglądania profili w oknie przeglądarki.

Instagram także w przeglądarce 1

Każdy profil użytkownika będzie przedstawiał wybór ostatnio wykonanych zdjęć oraz informację o autorze. Fotografie będzie można wyświetlić w większym formacie (6×6 cala). Nie będzie jednak możliwości wczytywania zdjęć z poziomu przeglądarki, choć będzie można komentować i oznaczać dane fotki jako ulubione.

Wygląd profilów może być nieco znajomy – inspiracje Facebookiem są bowiem spore. Przypomnijmy, że w kwietniu Facebook kupił Instagram za miliard dolarów.

Instagram także w przeglądarce 2

Profile mają być dostępne dla wszystkich użytkowników w przyszłym tygodniu, część aktywowana jest jednak już teraz.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry