Instalsystem.pl poszerza swoją ofertę i zasięg

Opublikowano: 4 sierpnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Portal Instalsystem.pl, w wyniku starannie zaplanowanej polityki rozwoju, poszerzył ofertę branży budowlano-instalacyjnej w Internecie i zwiększył swój zasięg. Do osiągnięcia zamierzonych celów przyczyniły się zmiany wprowadzane wewnątrz portalu oraz umieszczeniem oferty portalu na serwisach zewnętrznych. Rozszerzeniu oferty Instalsystem.pl i pojawieniu się nowych kanałów sprzedaży towarzyszy kampania promocyjna.

Od początku tego roku widoczny jest intensywny rozwój portalu Instalsytem.pl. Najpierw pojawił się pasaż oferujący szeroki asortyment produktów, przeznaczonych dla branży budowlano-instalacyjnej. Następnie wprowadzono nową szatę graficzną portalu, zwiększając w ten sposób jego funkcjonalność. Najnowszym rozwiązaniem jest wdrożenie programu afiliacyjnego. Program afiliacyjny umożliwia wprowadzenie na pasaż Instalsystem.pl produktów firm z branży budowlano-instalacyjnej. Produkty te, poza samym portalem Instalsystem.pl, pojawią się na wszystkich serwisach zewnętrznych, na których obecny jest Instalsystem.pl.

Każda z firm, przystępując do programu afiliacyjnego, przez okres jednego miesiąca, otrzymuje możliwość bezpłatnego przetestowania działania programu. W tym czasie poza umieszczeniem jej oferty na pasażu Instalsystem.pl, pełna gama produktów widoczna jest na portalach WP.pl oraz Onet.pl. Po upływie miesięcznego okresu testowego, warunki dalszej współpracy są negocjowane indywidualnie.

Poza dokonywaniem zmian wewnątrz serwisu, Instalsystem.pl nawiązał współpracę z serwisami zewnętrznymi, w tym z dwoma największymi polskimi portalami: Wirtualną Polską i Onet.pl oraz serwisami aukcyjnymi.

W ramach współpracy z Wirtualną Polską oraz Onet.pl portal Instalsystem.pl otrzymał możliwość prezentowania swojej oferty na platformach pasażowych. Oferuje tam szeroką gamę produktów dostępnych również na pasażu Instalsystem.pl.

'Naszym głównym celem jest dotarcie z ofertą portalu Instalsystem.pl do jak największej liczby użytkowników Internetu. Staramy się osiągnąć to nie tylko poprzez obecność na najważniejszych polskich portalach i serwisach, lecz również przez kompleksową obsługę klienta i fachowe doradztwo. Już teraz możemy powiedzieć, że podjęte przez nas działania przynoszą oczekiwane skutki. Liczba użytkowników portalu stale wzrasta i, co najważniejsze, możemy poszczycić się sporą grupą osób, systematycznie odwiedzających nasz portal. ' – mówi Dyrektor Generalny Instalsystem.pl Marek Wachelka.

W przyszłości planowane jest wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań, służących wzmocnieniu interakcji z użytkownikiem.

http://www.instalsystem.pl

Sylwester KozakInstalsystem.pl poszerza swoją ofertę i zasięg

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.