Integracja serwisu AlleWakacje z Allegro.pl

Serwis turystyczny AlleWakacje zintegrował się z Allegro.pl. Jego oferta jest teraz dostępna na stronach największej polskiej platformy handlowej.

Na potrzeby integracji, w Allegro.pl została utworzona nowa kategoria: „Wakacje”. Oprócz ofert serwisu AlleWakacje.pl, znajdują się  w niej również propozycje wyjazdów zamieszczane dotychczas w kategorii „Sport i turystyka”.

Przeprowadzona integracja jest jednym z elementów rozwoju serwisu. Była planowana od momentu jego powstania i zgodnie z założeniami czasowymi nastąpiła cztery miesiące po starcie – mówi Katarzyna Nowaczyk, kierownik projektu. – Obecność ofert AlleWakacji na stronach Allegro zapewni im szerszy odbiór i tym samym wpłynie zapewne na dalszy rozwój serwisu – zapewnia.

Oferty AlleWakacji, prezentowane w nowej kategorii na Allegro są wyróżnione ikonką serwisu. Zniknęła natomiast znajdująca się tam dotychczas kolumna „Z dostawą” – zamiast niej pojawiła się „Długość pobytu”. Po kliknięciu w tytuł oferty, Użytkownik zostaje przekierowany na jej macierzystą stronę – czyli do serwisu AlleWakacje.pl, gdzie może zapoznać się z całą treścią ogłoszenia. W wyszukiwarce kategorii „Wakacje” Użytkownicy mają możliwość znalezienia zaimportowanych ofert, oraz filtrowania ich za pomocą parametrów kategorii.

AlleWakacje zapowiadają wprowadzenie w najbliższym czasie nowej usługi. Umożliwi ona wystawianie ogłoszeniowych ofert turystycznych biurom oraz osobom indywidualnym. Oferty te będą widoczne również w kategorii „Wakacje” Allegro.pl. Usługa zostanie uruchomiona w ciągu najbliższych miesięcy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top