Inteligo na zimę

Agencja Interaktywna OS3 multimedia przygotowała dla Inteligo kolejny, tym razem zimowy serwis internetowy. Strona inteligo.pl/zima przypomina, że takie czynności jak wybór prezentów świątecznych czy zakup ubezpieczenia przed wyjazdem narciarskim można wykonać bardzo szybko i wygodnie wprost ze strony WWW. Celem serwisu jest też zachęcenie internautów do korzystania z kart Inteligo Visa Electron przy wykonywaniu transakcji bezgotówkowych.

– Rozumiemy, że potrzeby naszych odbiorców zmieniają się w zależności od sezonu i okoliczności. Z naszą pomocą można nie wychodząc z domu kupić prezenty dla bliskich, wysłać znajomym kartkę świąteczna czy załatwić ubezpieczenie na zimowy wyjazd – mówi Artur Więckowski, Dyrektor Działu Marketingu Inteligo Financial Services S.A.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia Inteligo przygotował niespodzianki dla swoich klientów. W serwisie ogłoszony został konkurs, w którym można wygrać samochód osobowy Toyota Corolla Verso, zestaw kina domowego Sony czy budzik cyfrowy Visa. W konkursie biorą udział wszyscy, którzy do końca grudnia skorzystają z dowolnej karty Inteligo Visa Electron. Ponadto pierwsze 1000 osób, które dokona transakcji bezgotówkowych łącznie na kwotę powyżej 1000 zł. otrzyma oryginalne kalendarze osobiste na 2005 rok.

– Internet to nie tylko medium. To nowa rzeczywistość. Coraz więcej aktywności życiowych prowadzonych jest w Internecie lub za jego pomocą. Dlatego wiele firm decyduje się na wprowadzanie elementów związanych z porą roku lub nadchodzącymi świętami. Takie działanie wzmacnia relacje z klientami i buduje poczucie bliskości między firmą a jej klientami – twierdzi Marcin Maj, Client Service Director OS3 multimedia.

Serwis kierowany jest do aktywnych posiadaczy konta, którzy korzystają z transakcji bezgotówkowych i szukają wygodnych rozwiązań pozwalających zaoszczędzić czas spędzany na załatwianiu wielu formalności. W akcji promującej zimową stronę Inteligo zastosowano mailing do klientów.

http://www.inteligo.pl/zima

http://www.os3.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry