Inteligo nowym klientem agencji OS3 multimedia

W czerwcu br. został rozstrzygnięty przetarg na przygotowanie serwisu wakacyjnego dla Inteligo i kreacji internetowych. Do konkursu zaproszono czołowe polskie agencje interaktywne, spośród których Inteligo wybrało OS3 multimedia. W wyniku wygranego przetargu agencja stworzyła serwis dostępny pod adresem: inteligo.pl/wakacje.

„Serwis wakacyjny jest pierwszym etapem naszej współpracy z agencją OS3 multimedia. Nie wykluczamy, że kolejne, planowane realizacje dotyczyć będą działań już wokół głównego serwisu www.inteligo.pl. Zarówno przedstawione nam propozycje graficzne, rozwiązania technologiczne, jak i oferta cenowa, spełniły nasze oczekiwania.” – powiedział Artur Więckowski, Dyrektor Marketingu Inteligo.

Serwis inteligo.pl/wakacje obejmuje cztery podstawowe działy i stanowi formę fachowego poradnika, jak spokojnie wyjechać na bezpieczne wakacje, a później cieszyć się szczęśliwym powrotem do domu. Sekcja „przed urlopem” to między innymi informacje o ubezpieczeniach, stałych zleceniach i debecie. W dziale „W czasie urlopu” dowiemy się wszystkiego o korzystaniu z kart Inteligo i rozliczaniu transakcji za granicą, a „po urlopie” można już spokojnie wspominać wakacyjne chwile pobierając słoneczne tapety i wygaszacze. Sekcja „Konkursy i promocje” to zestawienie wszystkich wakacyjnych konkursów i promocji przeznaczonych dla posiadaczy konta Inteligo przygotowanych przy współpracy z partnerami Inteligo.

„Łatwość nawigowania, intuicyjne menu i szybkość ładowania to główne założenia, jakimi kierowaliśmy się tworząc tę stronę. Chcieliśmy zbudować lekki, przyjazny użytkownikom serwis, który poza informowaniem i poradami na urlop będzie elementem budującym wizerunek i pozytywne skojarzenia z Inteligo. Profesjonalnie przygotowana witryna pozytywnie wpływa na postrzeganie Inteligo, a jednocześnie pomaga jego klientom w zaplanowaniu bezpiecznego i spokojnego wypoczynku. W imieniu naszym i Inteligo zapraszam na pełną słońca i błękitnego nieba, wakacyjną stronę www.inteligo.pl/wakacje. ” – powiedział Marcin Maj Client Service Director.

http://www.inteligo.pl/wakacje

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top