INTERIA.PL dostępna przez komórkę

Opublikowano: 14 czerwca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

INTERIA.PL uruchomiła mobilną wersję portalu, która umożliwia przeglądanie najciekawszych serwisów z poziomu telefonu komórkowego. To kolejny projekt zrealizowany w ramach budowy platformy mobilnej INTERIA.PL. Portal mobilny dostępny jest w telefonach komórkowych pod adresem mobinteria.pl.
Portal mobilny oferuje dostęp do najważniejszych serwisów informacyjnych, poczty, notowań giełdowych, repertuaru kin, prognozy pogody czy horoskopu. – Aktualnie budujemy dużą platformę mobilną, która umożliwi transportowanie dowolnego serwisu Interia.pl na telefon komórkowy. Portal mobilny i poczta mobilna to pierwsze projekty w tym obszarze. mówi Prezes Zarządu INTERIA.PL, Grzegorz Błażewicz.

Sylwester KozakINTERIA.PL dostępna przez komórkę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.