INTERIA.PL pośredniczy w zakupie reklamy kontekstowej

Polscy reklamodawcy mogą korzystać z profesjonalnego pośrednictwa w prowadzeniu kampanii internetowych, wykorzystujących boksy reklamowe. Umożliwia im to Adhelp – usługa realizowana przez nowo powołany dział specjalistów w INTERIA.PL, zajmujący się obsługą kampanii opartych o reklamę kontekstową.
– W USA znaczna część budżetów reklamowych w Internecie jest wydawana na reklamę kontekstową, podczas gdy w Polsce praktycznie nie ma podmiotów oferujących fachową obsługę w tym zakresie. Uruchamiając Adhelp chcemy zapełnić tę lukę – wyjaśnia Łukasz Pawlik, dyrektor działu e-commerce w INTERIA.PL. – Prowadzenie kampanii w wyszukiwarkach i na stronach tematycznych wymaga dużego doświadczenia, znajomości systemów reklamy kontekstowej oraz specjalistycznych narzędzi wspomagających. Wszystko to oferujemy naszym klientom – dodaje.

Do dyspozycji reklamodawców został oddany specjalny serwis ofertowy (http://www.adhelp.interia.pl/), prezentujący szczegóły korzystania z usługi Adhelp. Za jego pośrednictwem klienci mogą zlecić utworzenie i przeprowadzenie kampanii w oparciu o boksy reklamowe, zamieszczane we wszystkich najpopularniejszych wyszukiwarkach i systemach reklamy kontekstowej (m.in.: Google AdWords, boksy.interia.pl, Boksy reklamowe WP, AdKontekst, Yahoo Sponsored Search, OnetKontekst, OnetBoksy). Boksy są skutecznym narzędziem reklamowym, ze względu na targetowanie reklam po słowach kluczowych, wpisywanych przez użytkownika do wyszukiwarki, pozwalają na dotarcie do precyzyjnie określonej grupy, zainteresowanej konkretnym tematem czy produktem.

W ramach usługi Adhelp reklamodawca może liczyć na pomoc przy doborze odpowiedniej lokalizacji dla boksów, selekcję optymalnych słów i fraz kluczowych oraz kreację tekstu reklamowego dla każdego boksu. Klient ma też gwarancję, że jego kampania zostanie skalkulowana tak, by przynieść optymalny rezultat, będzie miał wgląd w jej przebieg, a po zakończeniu – otrzyma raport podsumowujący efekty akcji.

www.interia.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top